PREZENTACJE

MIĘDZYNARODOWA KARTKA ŚWIĄTECZNA

Uczniowie klas 4-6 w ramach projektu e Twinning własnoręcznie wykonali kartki bożonarodzeniowe z życzeniami po polsku i angielsku, które zostały rozesłane do poszczególnych krajów. Z kartek, które otrzymaliśmy od naszych partnerów zrobiliśmy wystawkę. Kraje biorące udział w projekcie: Anglia (Bury), Grecja (Larissa),Włochy (Copertino), Litwa (Kaunas), Belgia (Poperinge), Holandia (Nieuwegein) oraz Polska.

FILM O KWIDZYNIE

Uczniowie klasy 6a wzięli udział w projekcie eTwinning "Our awesome hometown", w którym podobnie jak ich rówiesnicy z innych krajów europejskich zrobili filmik o Kwidzynie. Filmik został wrzucony na stronę e-Twinning, gdzie szkoły biorące udział w projekcie mogły zobaczyć gdzie mieszkają ich partnerzy. Dziękujemy Dawidowi Mkrtchyan, Adamowi Kożurno, i Kubie Wojtyła za reprezentowanie naszej szkoły.

link do filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=9jtjPLsKXh0

WYSTAWA KARTEK ŚWIĄTECZNYCH Z EUROPY

W ramach projektu „e-Twinning Cultural Christmas Card” w grudniu 2013 r. własnoręcznie wykonaliśmy z uczniami kartki z życzeniami w języku polskim i angielskim. Kartki zostały wysłane do szkół w Rumunii, Anglii, Grecji, Polski, Belgii, Francji oraz Włoch. Szkoły te również wysłały nam kartki z życzeniami w swoim języku. Kartki można obejrzeć na wystawie zorganizowanej w s. 26. (zobacz wszystkie fotografie)

2011/2012

We would like to wish everyone a Merry Christmas and a Happy New Year!

Nasza szkoła przystąpiła do programu eTwinning 29 listopada 2011 roku. Od grudnia 2011 roku do czerwca 2012 roku realizować będziemy projekt pod tytułem "Traditions and customs of my country", czyli "Tradycje i zwyczaje mojego kraju".  Każdy miesiąc to inny temat naszej pracy. W grudniu stworzyliśmy już własne prezentacje, a obecnie pracujemy nad prezentacjami o naszej szkole oraz mieście. Naszymi partnerami w projekcie są uczniowie z Czech, Estonii, Hiszpanii, Holandii, Polski, Rumunii, Turcji, Wielkiej Brytanii oraz Włoch. Całą listę uczestników zobaczyć można na certyfikacie, który otrzymaliśmy za nasz projekt (zobacz).

Wszystkich zainteresowanych efektami naszej pracy zapraszamy do zakładki "Szkolne Koło Europejskie". Zamieszczać tam będziemy nasze kolejne prezentacje oraz aktualności.

Euromaniaki