16.04.2008

SPOTKANIE Z KOSZYKARZAMI BANK BPS BASKET KWIDZYN

zobacz wszystkie
wiadomości

16.04.2008 r. nasza szkoła gościła zawodników zespołu BANK BPS BASKET KWIDZYN. Spotkanie z koszykarzami odbyło się w sali gimnastycznej i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem nie tylko uczniów klas IV-VI ale również naszych pań nauczycielek.
        Rzecznik Klubu MTS BASKET  Andrzej Chmielewski przedstawił wszystkich przybyłych zawodników oraz powiedział o każdym parę słów. Kolejnym punktem programu były pytania zadawane przez uczniów. Dzieci pytały koszykarzy m.in. jak długo trenują koszykówkę; jaki należy prowadzić tryb życia, aby być dobrym zawodnikiem; czy zamierzają nadal grać w Kwidzynie i czy podoba się im nasze miasto. Zawodnicy zaprezentowali parę rzutów do kosza z różnych pozycji, a następnie nasi szkolni koszykarze mogli zmierzyć się z zawodnikami Basketu w grach 1x1, 2x2. Na koniec były kwiaty, zdjęcia i oczywiście autografy. Wszyscy uczniowie chcieli mieć podpisy koszykarzy, a po takim spotkaniu już nikomu nie było w głowie wracać do szkoły na lekcje!

zobacz pozostałe fotografie