22.04.2008

SZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY „EKOLIADA”

zobacz wszystkie wiadomości


 

     Dnia 22 kwietnia 2008 r. odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Ekologicznego „Ekoliada”. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań uczniów zagadnieniami związanymi z zagrożeniami i ochroną środowiska przyrodniczego. Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu zamkniętego składającego się z trzydziestu pytań na poziomie klas czwartych, piątych i szóstych.

Wyniki konkursu kształtują się następująco:

 

KLASY IV:

I MIEJSCE -        Małgorzata Łach kl. IVa

II MIEJSCE -       Patryk Kośmider kl. IVd

III MIEJSCE -      Adrianna Bielak kl. IVd

                Przemysław Szołtys kl. IVd

                        Adam Nowicki kl. IVa

IV MIEJSCE -      Wojciech Grenda kl. IVd

                        Paweł Wierzba kl. IVd

                        Iga Rzepka kl. IVb

 

Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie to:

Urszula Piwowarska kl. IVa, Jakub Kapica kl. IVa , Karolina Dąbrowska kl. IVc , Natalia Klimek kl. IVb , Kamil Olszowiec kl. IVd, Krzysztof Lubera kl. IVa , Natalia Piekarska kl. IVb , Daria Kuczkowska kl. IVb, Marta Fijał kl. IVc, Nikola Małkowska kl. IVb , Alicja Ługowska kl. IVc , Stanisław Chodor kl. IVb , Mateusz Goerke kl. IVb, Damian Kowalec kl. IVa , Alicja Kapica kl. IVa, Bartosz Ważny kl. IVa ,

 

KLASY V:

I MIEJSCE -        Dominika Myszka kl. Va

II MIEJSCE -       Mateusz Kominek kl. Va

III MIEJSCE -      Sandra Splitt kl. Vd

                Martyna Mrozińska kl. Vd

                Patryk Zając kl. Vd

                Karolina Kapuścińska kl. Va

IV MIEJSCE -      Monika Hillar kl. Va

                Jakub Galewski kl. Vd

 

Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie to:

Karol Budek kl. Va , Aleksander Ciski kl. Vd , Agnieszka Archutowska kl. Va, Julian Bała kl. Va , Karol Mikluszka kl.Vd, Joanna Wąsik kl. Vd , Wiktoria Tchorek kl. Vb, Mateusz Komorowski kl. Vd, Kinga Warmińska kl. Vd,  Jolanta Drypa kl. Vb, Martyna Lorkowska kl. Vd , Adrianna Piotrowska kl. Vb, Natalia Koper kl. Vb , Aleksandra Kozłowska kl. Vb, Natalia Kasztelan kl. Vb, Joanna Wiśniewska kl. Vb ,Mateusz Uzarski kl. Vb,  Piotr Orkwiszewski kl. Vc, Marcin Lewandowski kl. Va , Anna Rutkowska – Osyf kl. Vd , Paweł Kazimierski kl. Vb, Natalia Przybylska kl. Vd , Katarzyna Szybkowska kl. V

 

KLASY VI:

I MIEJSCE -        Daria Torbowska kl. VIa

II MIEJSCE -       Aleksandra Szczepańska kl. VIa

                Paweł Ostaszewski kl. VId

III MIEJSCE -      Dawid Kukliński kl. VIa

                Marta Simionkowska kl. VIa

IV MIEJSCE -      Ewelina Niedzielska kl. VIa

                Karolina Pydyniak kl. VId

                Marcin Baprawski kl. VId

 

Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie to:

Aleksandra Rutkowska – Osyf kl. VIa, Natalia Kowalec kl. VIb, Aleksandra Dąbrowska kl. VIa, Ewelina Bator kl. VId, Radosław Płoński kl. VId, Eliza Łoś kl. VIa, Aleksandra Szołtys kl. VIb, Michał Pawluczuk kl. VId, Aleksandra Krawczyńska kl. VIa, Magdalena Rajkowska kl. VId, Karolina Marchlińska kl. VIa, Magdalena Toczek kl. VIb, Dawid Kazaniecki kl. VIb, Miłosz Kmito kl. VIa, Patrycja Krajewska kl. VIb, Klaudia Załęcka kl. VIb, Karol Brzycki kl. VIb, Krzysztof Pokorniewski kl. VIa, Ewelina Poświata kl. VIb, Weronika Krawczyk kl. VIa, Noemi Balicka kl. VIb, Magda Płaczek kl. VIb,

 

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW!!!!

 

zobacz pozostałe fotografie