20 IV 2006

II POWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNY DLA KLAS VI

20 kwietnia odbyła się w naszej szkole druga edycja Powiatowego Konkursu Informatycznego dla klas VI szkół podstawowych. W konkursie udział wzięło po dwóch przedstawicieli wszystkich kwidzyńskich szkół podstawowych, a także szkół z Rakowca i Korzeniewa. Zostali oni wyłonieni w eliminacjach wewnątrzszkolnych. Uczestnicy mieli do wykonania dwa zadania - pierwszym było rozwiązanie testu, drugim - wykonanie prezentacji multimedialnej na temat: „Stolice Polski”.
     Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Julia Żywicka z klasy VI d oraz Damian Pieniek z klasy VI a, który ostatecznie w konkursie zajął III miejsce.

Spośród jedenastu uczestników jury wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce Paweł Wystup
II miejsce Wojciech Glinowiecki

III miejsce Damian Pieniek

Wyróżnienie Mateusz Nowacki.

25 kwietnia miało miejsce uroczyste ogłoszenie wyników konkursu. Każdy uczestnik przedstawił wykonaną przez siebie prezentację. Laureaci i uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody, które mogą wykorzystać w rozwijaniu zainteresowań informatycznych.

zobacz fotografie z zakończenia konkursu