27.11.2007

KONKURS FOTOGRAFICZNY „NADLEŚNICTWO KWIDZYN W OBIEKTYWIE 2007”

zobacz wszystkie
wiadomości

W listopadzie 2007 roku Nadleśnictwo Kwidzyn i Stowarzyszenie Eko-Inicjatywa zorganizowało kolejną edycję konkursu „Nadleśnictwo Kwidzyn w obiektywie 2007”. Celem konkursu było propagowanie wśród dzieci i młodzieży szacunku do otaczającej nas przyrody, jak również ukazanie ciekawych miejsc z naszego terenu.

Z naszej szkoły w konkursie wzięli udział następujący uczniowie:

Paulina Gajko kl. Va, Olga Wolf kl. Va, Sandra Splitt kl. Vd, Małgorzata Łach kl. IVa, Mateusz Piotrowski kl. IVc, Jakub Galewski kl. Vd, Kamil Smoliński kl. Va, Szymon Guziński kl. Vd, Radosław Płoński kl. VId, Pawel Ostaszewski kl. VId.

Uczeń klasy Vd – Jakub Galewski otrzymał wyróżnienie za zdjęcie „Rzekotka zielona” (patrz zdj. obok). Nagrodę odebrał podczas uroczystości rozstrzygnięcia konkursu.

Gratulacje!!!!!!!!!!!