14 IX 2007

Sprzątanie Świata Polska 2007

Dnia 14 września uczniowie klas III – VI wzięli udział w kolejnej edycji światowej akcji „Sprzątanie Świata”. Klasy czwarte sprzątały tereny rekreacyjne nad rzeką Liwą, a piąte i szóste – las oraz park w Górkach. Uczniowie z wielką ochotą i zapałem przystąpili do pracy. Efektem było uzbieranie wielu worków różnego rodzaju śmieci. Swoją pracą i dużym zaangażowaniem dzieci przyczyniły się do ochrony środowiska przyrodniczego.

Kolejne zdjęcia przedstawiają uczniów wychodzących ze szkoły na akcję a następnie sprzątających określone tereny.

Oczywiście na zakończenie pracy nie zabrakło chwili relaksu. Zadowolone twarze dzieci pokazują, że udział w akcji „Sprzątanie Świata” może być zarówno dobrą pracą jak i wspaniałą zabawą.

zobacz wszystkie zdjęcia