29.02.2008

XVI FINAŁ WOŚP - PODSUMOWANIE I PODZIĘKOWANIA

 

 

Dziękujemy wszystkim, którzy bezinteresownie pomogli w zorganizowaniu Powiatowego XVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w dniu 13.01.2008 r. w Kwidzynie. Łącznie zebraliśmy:

96 547,45 zł,

 

z tego w naszej szkole udało się zebrać:
10 094,26 zł.

 

Serdeczne podziękowania za okazane serce, zaangażowanie i włożoną pracę kierujemy do pracowników naszej szkoły.

Nasza akcja udała się dzięki wsparciu uczniów:
 

1

Abramowicz Agata

II c

2

Adamowicz Dawid

IV c

3

Archutowska Agnieszka

V a

4

Bakierska Alicja

IV b

5

Bąkowska Ewelina

VI b

6

Bielak Aleksandra

IV c

7

Bielawa Marta

VI c

8

Bollin Bartłomiej

III d

9

Bożek Monika

II c

10

Bryksy Marta

V b

11

Budek Karol

V a

12

Chmielewska Andżelika

V c

13

Chodor Anna

III d

14

Chodorowska Dominika

III a

15

Ciska Anna

V d

16

Dąbrowska Aleksandra

VI a

17

Dąbrowska Aleksandra

III d

18

Dąbrowska Karolina

IV c

19

Dąbrowska Kinga

III a

20

Dąbrowska Oliwia

III d

21

Dobosz Daria

VI a

22

Dubieński Kewin

V b

23

Dudkiewicz Michał

II c

24

Dudkiewicz Sandra

IV d

25

Dzwonkowska Alicja

V c

26

Dzwonkowska Patrycja

V c

27

Fijał Marta

IV c

28

Fitzerman Mikołaj

VI c

29

Flont Tomasz

V d

30

Galewski Jakub

V d

31

Głowala Joanna

III a

32

Goerke Mateusz

IV b

33

Hajdamowicz Aneta

IV c

34

Huzarska Agata

IV a

35

Iwachów Marta

III c

36

Jarek Kacper

IV c

37

Jaroszyński Tymoteusz

VI c

38

Jedowska Wiktoria

III d

39

Jedynak Angelika

VI c

40

Jezierska Karolina

II c

41

Kaczorowska Roksana

III a

42

Kajdewicz Adam

VI c

43

Kazimierski Jakub

V d

44

Kazimierski Paweł

V b

45

Klawińska Klaudia

III d

46

Klimek Natalia

IV b

47

Kmito Miłosz

VI a

48

Kobylska Monika

VI c

49

Kocznur Natalia

III a

50

Kominek Klaudia

III a

51

Kominek Mateusz

V a

52

Konopatzka Marlena

III a

53

Koper Dominika

III c

54

Koper Natalia

V b

55

Kortas Mateusz

III d

56

Kosiba Magdalena

III c

57

Kowalec Natalia

VI b

58

Kozłowska Aleksandra

V b

59

Kozłowska Sandra

V c

60

Krajewska Patrycja

VI b

61

Krakowiak Agata

IV d

62

Krawczyk Weronika

VI a

63

Krawczyńska Aleksandra

VI a

64

Król Kewin

V b

65

Krywalski Marcin

VI c

66

Krzyżanowska Anna 

II b

67

Ksyta Dawid

IV d

68

Kucharczyk Paulina

I c

69

Kuczkowska Daria

IV b

70

Kwiatkowski Bartłomiej

V c

71

Lagowska Beata 

V c

72

Lagowski Maciej

II c

73

Leszczyński Michał

III a

74

Leśniak Martyna

VI b

75

Lewandowska Klaudia

II c

76

Lewandowski Hubert

III a

77

Lipińska Anna

III c

78

Lipiński Mariusz

V d

79

Lisewicz Weronika

I c

80

Lorkowska Martyna

V d

81

Łach Małgorzata

IV a

82

Łoś Eliza

VI a

83

Ługowska Alicja

IV c

84

Ługowski Wojciech

V a

85

Łukasiński Michał

V d

86

Łupaczewska Zuzanna

I c

87

Madrak Agata

III c

88

Makowska Andżelika

I c

89

Maksym Patrycja

VI c

90

Małkowska Nikoletta

IV b

91

Marchlińska Karolina

VI a

92

Michalak Aleksandra

III d

93

Michlewicz Agnieszka

I c

94

Milewska Dominika

III d

95

Milewski Mariusz

V a

96

Mrozińska Milena

III c

97

Mulik Adam

III a

98

Niedzielska Ewelina

VI a

99

Niziałek Wiktoria

I c

100

Nowicki Karol

III a

101

Olejnik Kamila

IV c

102

Olińska Oliwia

III d

103

Ossowska Julia

I c

104

Pawelczak Katarzyna

II c

105

Pawluch Weronika

III a

106

Piątkowska Aleksandra

II c

107

Piekarska Natalia

IV b

108

Pieniek Mateusz

V b

109

Piotrowska Adrianna

V b

110

Piotrowski Mateusz

IV c

111

Pliszczyński Wiktor

II c

112

Płaczek Magdalena

VI b

113

Płońska Kinga

III c

114

Podgórski Przemysław

III d

115

Podlawska Klaudia

V d

116

Pokorniewska Klaudia

V a

117

Posim Adrian

III a

118

Przybyłek Adrian

V d

119

Redzińska Oliwia

I c

120

Rutkowska - Osyf Aleksandra

VI a

121

Rzepka Iga

IV b

122

Sępioł Patrycja

IV b

123

Smoczyński Michał

VI c

124

Sobczuk Karol

III d

125

Sonnenfeld Łukasz

III d

126

Splitt Sandra

V d

127

Starnawska Anna

IV c

128

Szczepańska Aleksandra

VI a

129

Szkliński Kewin

IV c

130

Szołtys Aleksandra

VI b

131

Szołtys Przemysław

IV d

132

Szołtys Tomasz

IV b

133

Szwedowski Marcin

VI c

134

Szymański Mateusz

III d

135

Szypkowska Katarzyna

V b

136

Szyszko Paulina

IV d

137

Tamiła Anna

IV b

138

Tchorek Wiktoria

V b

139

Toczek Magdalena

VI b

140

Tomaszewska Agata

V c

141

Torbowska Daria

VI a

142

Torbowska Daria

VI a

143

Trautsolt Michał

VI d

144

Trojakowska Katarzyna

I c

145

Tuszyńska Wiktoria

I c

146

Tychmanowicz Dawid

IV a

147

Tyszkowski Łukasz

VI d

148

Urbanowicz Patryk

IV b

149

Uzarski Mateusz

V b

150

Warelich Klaudia

II c

151

Wąsik Marta

III c

152

Wejnert Maciej

II c

153

Wierzba Paweł

IV d

154

Wierzchowska Magdalena

II b

155

Więckowski Kacper

V c

156

Wiśniewska Anetta

IIIc

157

Wiśniewska Dominika

IIIc

158

Wiśniewska Karolina

III c

159

Witulska Paulina

IV c

160

Wróblewicz Julita

III c

161

Zając Martyna

V b

162

Zając Paweł

VI d

163

Zalewska Aleksandra

III a

164

Zalewska Małgorzata

V a

165

Zamaro Karolina

IV d

166

Zarzycka Magdalena

VI c

167

Zarzycki Jakub

III d

168

Zawalich Maciej

VI b

169

Zembrzuska Magdalena

IV a

zobacz fotografie z podsumowania WOŚP w naszej szkole

 

Dziękujemy również rodzicom:

 

1

Arszyńska Anna

2

Bania Barbara

3

Bator Beata

4

Bielawa Joanna

5

Bollin Małgorzata

6

Chmiel Katarzyna

7

Chodorowska Danuta

8

Chodorowska Marzena

9

Ciska Katarzyna

10

Dąbrowscy Katarzyna i Robert

11

Drypa Anna

12

Dudkiewicz Aneta

13

Dzwonkowska Marta

14

Gajko Marzena

15

Galewska Agnieszka

16

Goerke Barbara

17

Górska Małgorzata

18

Grodecka - Trautsolt Iwona

19

Grudziński Mieczysław

20

Grzyb Beata

21

Guziński Piotr

22

Hajdamowicz Małgorzata

23

Huzarska Monika

24

Iwachów Katarzyna

25

Jedowska Magdalena

26

Kamińska Alina

27

Kardasz Jarosław

28

Kazimierska Mariola

29

Kępińska Helena

30

Kichler Dorota

31

Klawińska Halina

32

Kominek Marzena

33

Koper Alicja

34

Korkowski Krzysztof

35

Kowalska Marzena

36

Kowalska Patrycja

37

Kownacka Mariola

38

Kozłowska Maria

39

Krajewska Teresa

40

Krawczyk Beata

41

Krogulec Zofia

42

Krzyżanowska Beata

43

Kuczyńska Malgorzta

44

Kwiatkowska Nina

45

Kwiatkowski Patryk

46

Lagowska Aneta

47

Leśniak Małgorzata

48

Ługowska Anna

49

Marchlińska Emilia

50

Michlewicz Małgorzata

51

Mieszczankowska Krystyna

52

Milewska Magdalena

53

Mulik Małgorzata

54

Niedzielska Bożena

55

Niedzielska Władysława

56

Nosko Adam

57

Nowicka Katarzyna

58

Ostaszewska Dorota

59

Pawluczuk Beata

60

Piekarski Krzysztof

61

Pieńkowska Magdalena

62

Piłkowska Krystyna

63

Piotrowska Anna

64

Piwowarska Jolanta

65

Płońska Iwona

66

Przybyłek Małgorzata

67

Pydyniak Katarzyna

68

Radzio Beata

69

Reniecka Bożena

70

Rogowska Justyna

71

Rożniak Beata

72

Serafin Justyna

73

Smętek Teresa

74

Sosnowska Aleksandra

75

Stefańska Wioletta

76

Stępniak Justyna

77

Szołtys Dorota i Waldemar

78

Szymańska Agnieszka

79

Szymańska Joanna

80

Toczek Bożena

81

Tomaszewski Ryszard

82

Torbowska Małgorzata

83

Tychmanowicz Małgorzata

84

Tyszkowska Alina

85

Wąsik Katarzyna

86

Wiatrowska Alicja

87

Witusińska Anna

88

Wysocka Małgorzata

89

Zając Alicja

90

Zając Joanna

91

Zalewscy Katarzyna i Janusz

92

Zaręba Dorota

93

Zawalich Anna

94

Zawalich Iwona

95

Zembrzuska Beata

96

Żyła Dorota

 

 

zobacz fotografie z:

podsumowania WOŚP w naszej szkole

oraz

XVI Finału w Kwidzynie