DORADZTWO EDUKACYJNO-ZAWODOWE

poniedziałek, środa: 10.00 - 14.00

wtorek, piątek: 9.00 - 12.00

Rodzicu Ósmoklasisty!

Przed Twoim dzieckiem trudny wybór - decyzja o dalszej drodze kształcenia! Cech Rzemiosł Różnych w Kwidzynie przygotował ofertę praktyk zawodowych dla tzw. młodocianych pracowników. Opis tej formy nauki zawodu znajduje się na jednym ze slajdów. Specjaliści zatrudnieni w Cechu pomogą wybrać i znaleźć dla Twego dziecka  miejsce praktycznej nauki zawodu. Informacji udzielają  pod numerem telefonu  504 403 114.

zobacz ofertę Cechu Rzemiosł Różnych

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych
2021/ 2022

Terminy postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2021/2022

KONSULTACJE DLA ÓSMOKLASISTÓW W PORADNI

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kwidzynie zwiększyła liczbę godzin konsultacji indywidualnych dla ósmoklasistów i uczniów szkół ponadpodstawowych z doradcami zawodowymi. Ta forma wsparcia odbywa się na terenie PPP. Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji należy zadzwonić pod nr (55) 279 21 19 i umówić się.

Uwaga: spotkania odbywają się w reżimie sanitarnym. Na spotkanie przychodzi uczeń oraz jeden rodzic/opiekun (zdrowi) lub sam uczeń.

Rodzice uczniów klas 8!

Formy wsparcia dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi:

1. Dostosowanie warunków egzaminu do poszczególnych grup zdających uczniów

2. Wsparcie dla uczniów z problemami zdrowotnymi

3. Konsultacje z doradcą zawodowym w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej

Jak wspierać swoje dziecko, które stoi przed wyborem ścieżki edukacyjnej?

Jesteś rodzicem i zastanawiasz się, jak wspierać swoje dziecko, które stoi przed wyborem ścieżki edukacyjnej?

Program realizacji Szkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego w szkole Podstawowej nr 2 w Kwidzynie

Fotorelacja z udziału uczniów kl. VIII w warsztatach biologiczno-chemicznych w dn. 17.11.2018 r.