XIV SZKOLNY KONKURS "MOJA KSIĄŻECZKA"
2017 r.

W październiku 2017 r. z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych odbył się XIV Szkolny konkurs "Moja książeczka" zorganizowany przez Centrum Edukacyjno-Informacyjne "Interdwójka". Do konkursu, w związku z rocznym zadaniem edukacyjnym "Rok Książki",  przystąpiło rekordowo wielu uczniów z klas I-III - aż 72 osoby.  Własnoręcznie i według własnego pomysłu wykonali oni bardzo ciekawe książeczki. Prace można oglądać na wystawie zorganizowanej w budynku "Pod Zegarem". Książeczki zostaną wpisane do księgozbioru i będzie je można wypożyczać do domu. Podsumowanie konkursu odbyło się 17.01.2018 r. (zobacz fotografie) Gratulujemy uczniom pięknych prac!

WYNIKI
 

Imię

nazwisko (alfabetycznie)

klasa

wynik

Zofia

Ambruszkiewicz

IIb

dyplom za udział

Aleksandra

Balsam

IIId

wyróżnienie

Pola

Blonkowska

IIb

wyróżnienie

Amelia

Brzuskiewicz

IIIc

dyplom za udział

Agata

Chebdowska

Ia

wyróżnienie

Klaudia

Chudoba

IIIf

dyplom za udział

Lena

Cyglicka

IIId

dyplom za udział

Lena

Czajka

IIIc

dyplom za udział

Piotr

Czarnecki

IIb

dyplom za udział

Wiktoria

Dacewicz

IIIc

dyplom za udział

Zuzanna

Durka

IIIb

wyróżnienie

Kinga

Dzikowska

IIIe

dyplom za udział

Adrian

Graszkiewicz

IIIc

dyplom za udział

Robert

Grzywiński

IIIc

dyplom za udział

Amelia

Iwanus

Ic

nagroda

Maja Monika

Jacak

Ib

nagroda

Julia

Janiszewska

IIIc

wyróżnienie

Hubert

Jędrzejewski

IIa

dyplom za udział

Alicja

Karpińska

Ib

wyróżnienie

Łucja

Kasztelan

Ic

dyplom za udział

Eliza

Kawecka

IIIb

dyplom za udział

Aleks

Kemski

IIIc

wyróżnienie

Karina

Kirszniewska

IIIc

dyplom za udział

Michał

Kowalczyk

IIIc

wyróżnienie

Maja

Landowska

Ic

wyróżnienie

Wiktoria

Latoszewska

IIIc

dyplom za udział

Antoni

Lewandowski

IIIc

dyplom za udział

Dawid

Łompieś

IIIc

dyplom za udział

Wiktoria

Majewska

IIId

dyplom za udział

Lena

Marszałkowska

Ib

nagroda

Maja

Michalska

IIIc

wyróżnienie

Paulina

Milarska

IIa

dyplom za udział

Filip

Milarski

IIIe

dyplom za udział

Klaudia

Moczulska

IIIb

dyplom za udział

Bartosz

Mucha

Ib

wyróżnienie

Dominik

Nowak

Ic

dyplom za udział

Oliwier

Nowak

Ic

dyplom za udział

Maja

Ociesa

IIa

nagroda

Maksymilian

Olczyk

Ib

nagroda

Oliwia

Olińska

IIb

dyplom za udział

Maja

Olszewska

IIIb

wyróżnienie

Nadia

Palczewska

Ia

dyplom za udział

Julia

Pazdan

IIIf

dyplom za udział

Amelia

Piotrowska

IIa

dyplom za udział

Viktoria

Reszczyńska

IIIe

dyplom za udział

Amelia

Rucińska

IIIc

dyplom za udział

Kornelia

Rusnarczyk

Ic

dyplom za udział

Agnieszka

Rutka

IIIc

dyplom za udział

Martyna

Rutka

IIIc

dyplom za udział

Sophie

Rydel

Ic

dyplom za udział

Jan

Siejakowski

Ic

wyróżnienie

Lena

Słodkiewicz

IIa

nagroda

Maja

Smerdel

Ib

wyróżnienie

Lena

Sobieska

IIIb

wyróżnienie

Weronika

Spaczyńska

Ia

dyplom za udział

Julia

Spyta

IIIc

dyplom za udział

Magdalena

Stępińska

Ib

wyróżnienie

Michał

Stolc

IIIc

dyplom za udział

Julia

Stradomska

IIa

dyplom za udział

Paweł

Szafran

IIIc

nagroda

Lena

Szałajko

Ic

wyróżnienie

Oliwia

Szilakowska

IIIb

wyróżnienie

Amelia

Szuwarowska

IIb

dyplom za udział

Nikola

Szyngiel

IIIe

dyplom za udział

Mikołaj

Świerczyński

Ic

dyplom za udział

Adam

Święconek

IIIc

wyróżnienie

Jagoda

Wasiewska

IIIc

wyróżnienie

Paulina

Wierzyńska

Ib

wyróżnienie

Oliwia

Wilczyńska

IIId

dyplom za udział

Oliwia

Woźniak

IIIe

wyróżnienie

Wiktoria

Zep

IIId

dyplom za udział

Marcel

Zimnicki

IIIc

dyplom za udział

GRATULUJEMY!

REGULAMIN