UWAGA! NOWE KSIĄŻKI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ!

Mamy przyjemność poinformować, że nasza szkoła otrzymała dofinansowanie przeznaczone na zakup nowości wydawniczych, elementów wyposażenia do biblioteki szkolnej, realizację działań promujących czytelnictwo, w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025".

W związku z tym zakupionych zostało 156 egzemplarzy książek - nowości wydawniczych, lektur szkolnych, wydawnictw poświęconych najnowszej historii Polski XX w. oraz audiobooki. Podczas wyboru książek do zakupu uwzględniono również opinie czytelników wyrażone w ankiecie on-line. Pełną listę książek można obejrzeć drogą elektroniczną w programie "E-biblio" w okienku "Nowości w katalogu biblioteki" (wejście). Ponadto biblioteka została wyposażona w nowy komputer oraz zakupione zostały nagrody książkowe przeznaczone dla laureatów VI Wojewódzkiego Turnieju Czytelniczego "Mole Książkowe" (w konkursie tym startują 2 uczennice naszej szkoły - zobacz więcej)

Zapraszamy wszystkich uczniów do korzystania z księgozbioru. Nowe książki są już dostępne do wypożyczenia i cieszą się sporym zainteresowaniem, co widać na zdjęciach.

Zapraszamy do biblioteki!

zobacz inne fotografie