SPOTKALIŚMY SIĘ, ABY POCZYTAĆ W JEDNYM MOMENCIE!

W piątek 7 czerwca nasza szkoła włączyła się do IV edycji najpopularniejszej akcji czytelniczej w Polsce "Jak nie czytam jak czytam". O godz. 10.45 (4 lekcja) wszystkie klasy wraz z nauczycielami spotkały się na boisku trawiastym przed szkołą. Każdy uczeń przyniósł ze sobą dowolną książkę i po cichu czytał to, na co miał ochotę.

(zobacz wszystkie fotografie)

Podczas akcji chętne dzieci mogły przeczytać na głos (przez mikrofon) krótki fragment przyniesionej przez siebie książki. Wręczone zostały również nagrody i dyplomy uczennicom, które reprezentowały naszą szkołę w III Wojewódzkim Turnieju Czytelniczym "Mole Książkowe".

Wykonane podczas akcji zdjęcia mają pokazać - zwłaszcza dorosłym, że młodzi czytają, sprawia im to przyjemność i chcą się tym pochwalić.

Wylosowane szkoły, które przystąpiły do akcji otrzymają atrakcyjne nagrody!

Zobacz nasze sprawozdanie na stronie organizatorów akcji: