Interdwójka to nowoczesne szkolne Centrum Edukacyjno-Informacyjne, składające się z biblioteki oraz sali komputerowej wyposażonej w 24 stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu, a także projektor, skaner i drukarkę. Czytelnicy mają również do dyspozycji 3 stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu, znajdujące się w bibliotece. Interdwójka jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 15.00.

BOGATY KSIĘGOZBIÓR   Ponad 18 000 egzemplarzy książek w takich działach jak:
Bajeczki, wierszyki
Baśnie, podania, legendy
Powieści i opowiadania obyczajowe, historyczne, przygodowe, przyrodnicze
Literatura popularnonaukowa
● Literatura dotycząca regionu (Kwidzyn i okolice)
Poezja, dramat, itd.

DUŻY WYBÓR CZASOPISM   M.in.:  Biblioteka w Szkole, Kumpel, Mówią Wieki, Schody Kawowe, Świerszczyk, Victor Junior, Zeszyty Kwidzyńskie, Życie Szkoły, Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne.

WYDAWNICTWA ELEKTRONICZNE   Ponad 250 płyt CD i DVD z komputerowymi programami edukacyjnymi i użytkowymi, encyklopediami, atlasami, filmami, grami itp.

SZYBKI  DOSTĘP DO INFORMACJI O ZBIORACH - KATALOGI KOMPUTEROWE   Za pomocą Internetu można szybko uzyskać poszukiwane informacje korzystając z katalogów szkolnego bibliotecznego programu komputerowego "e-Biblio". Po zalogowaniu się na własne konto w dzienniku "Librus", wybraniu zakładki "Książki" i kliknięciu przycisku "e-biblio (biblioteka) czytelnik ma do dyspozycji dowolny sposób wyszukiwania: autora, tytułu, tematyki książki, nowości, a także zestawień tematycznych polecanych przez bibliotekę.

ZAJĘCIA W SALI KOMPUTEROWEJ   Zajęcia lekcyjne i pozalekcyjne w sali komputerowej z wykorzystaniem sprzętu komputerowego:
komputery
projektor multimedialny
programy edukacyjne (słowniki, encyklopedie, itd.)
dostęp do Internetu
godziny do dyspozycji uczniów ("zielone okienka")