WYRÓŻNIENIE DLA NASZEJ STRONY

W lutym 2004 r. nasza strona internetowa uzyskała wyróżnienie w konkursie: "Pokaż swoją dobrą stronę" prowadzonym przez internetowe wydanie miesięcznika "Biblioteka w Szkole". Otrzymaliśmy następującą recenzję:

"Witryna biblioteki jest integralną częścią strony internetowej szkoły. Biblioteka ma swoje logo; oryginalną i na pewno trafiającą do wyobraźni młodego człowieka nazwę: Interdwójka. Jako jedna z nielicznych witryn bibliotek szkolnych umożliwia dostęp do swoich katalogów przez Internet. Zastosowano ciekawą formę promocji czytelnictwa - poprzez zamieszczenie portretów dzieci, które najczęściej korzystają z wypożyczalni. Wyniki czytelnictwa świadczą o popularności biblioteki wśród uczniów. Na kilku zamieszczonych zdjęciach widać ładnie, nowocześnie i funkcjonalnie zagospodarowaną przestrzeń. Biblioteka jest bardzo zadbana. Autor witryny (administrator szkolnej sieci czy jeden z nauczycieli - bibliotekarzy?) w przejrzysty sposób prezentuje zestaw lektur dla poszczególnych klas. Estetycznie przedstawia różnorodne w formie i treści nowości (książki, kasety wideo, programy komputerowe)."

Dziękujemy!