NAGRODY ROKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2
IM. MJRA H. SUCHARSKIEGO W KWIDZYNIE

 
          

  regulamin  kategorie   laureaci 2013/14  2012/13  2011/12 2010/11 2009/10 2008/09  2007/08  2006/07  2005/06  2004/05  2003/04  2002/03

ROK SZKOLNY 2014/2015
 

Przedstawiamy listę nominowanych w poszczególnych kategoriach. Wszystkim nominowanym serdecznie gratulujemy!

 

„KOLEGA NA MEDAL”

 

Dagmara Chrzanowska kl. IV b

Damian Dąbrowski kl. VI b

Cezary Falkowski kl. IV b

Julia Kassner kl. VI b

Maja Kosarzecka kl. IV c

Natalia Kwiatkowska kl. IV a

Nikodem Jankowski kl. V a

Maciej Lagae kl. IV b

Katarzyna Lemańska kl. IV c

Dominika Matla kl. IV b

Dominika Morańska kl. VI c

Szymon Mudlaff kl. IV c

Anna Nowak kl. VI a

Agnieszka Olchowik kl. VI b

Zuzanna Poproch kl. V a

Aleksandra Rogacka kl. IV d

Agata Witkowska kl. VI b

Jakub Wojtyła kl. VI a

Mateusz Zimnicki kl. VI b

 

Kapituła w składzie:

Wiesława Strzelczyk – przewodnicząca

Joanna Baranowicz

Magdalena Ruczko

 

 

„NAJLEPSZY HISTORYK”

 

Miłosz Berent kl. VI c

Dagmara Chrzanowska kl. IV b

Hubert Czarnecki kl. V b

Miłosz Giędek kl. VI b

Jakub Jurak kl. VI a

Julia Kassner VI b

Szymon Kawała kl. V c

Martyna Komorniczak kl. V a

Katarzyna Lemańska kl. IV c

Dominika Morańska kl. VI c

Anna Nowak kl. VI a

Agnieszka Olchowik kl. VI b

Julian Pawłowski VI b

Jakub Wojtyła kl. VI a

Piotr Woźniak V d

Olga Wyszyńska kl. V b

Mateusz Zimnicki kl. VI b

 

Kapituła w składzie:

Jolanta Obód – przewodnicząca

Magdalena Ruczko

Ewelina Wołoszyn

 

 


„NAJLEPSZY MATEMATYK”

 

Kacper Adamczyk kl.IVd

Miłosz Berent kl.VIc

Kinga Bollman kl.Vc

Igor Chojnacki kl. IVc

Dagmara Chrzanowska kl. IVb

Tomasz Gadecki kl.IVb

Paweł Homiczuk kl. VIc

Stanisław Jędrzejewski kl.Vd

Jakub Jurak kl.VIa

Łukasz Mroczek kl.Vb

Julian Pawłowski kl.VIb

Nicola Piasek kl.IVb

Łukasz Rudlicki kl.Vd

Martyna Sipa kl.VIa

Jakub Urbański kl.VIa

Jakub Wojtyła kl. VIa

Paskal Zieliński kl.VIa

Mateusz Zimnicki kl. VIb

 

Kapituła w składzie:

Ewa Jurek – przewodnicząca

Joanna Baranowicz

Wioletta Radomska

 

 


„NAJLEPSZY INFORMATYK”

 

Bartosz Grochalski kl. VI a

Stanisław Jędrzejewski kl. V d

Martyna Malinowska kl. VI b

Maja Ostrowska kl. VI b

Alan Płochacki kl. V b

Agata Witkowska kl. VI b

 

 

 

Kapituła w składzie:

Katarzyna Srebrowska - Budek – przewodnicząca

Joanna Baranowicz

Michał Klain  

 

 

 

„NAJLEPSZY MUZYK”

 

Damian Brodnicki kl.VI c

Julia Chmielowska kl. VI c

Kinga Kirszniewska kl. VI a

Weronika Kołodziej kl. VI a

Marta Mac kl. V d

Natalia Nowak kl. Kl. VI a

Jowita Pisarek kl. VI b

Aleksandra Rogacka kl. IV d

Paulina Siemieńska kl. IV c

Zuzanna Sitko kl. V b

Nadia Suczyńska kl. VI a

Weronika Tynda kl. IV c

Weronika Ważna kl. V a

Nikola Wołoszyn kl. V b

Zuzanna Żemojtel kl. V d

 

Kapituła w składzie:

Alicja Kizińska – przewodnicząca

Wioletta Radomska

Ewa Święcka

 


„NAJLEPSZY PLASTYK”

 

Julia Banach kl. VI b

Weronika Dąchór kl. IV b

Sergiusz Dębicki kl. V c

Sylwia Dropek kl. VI a

Tomasz Gadecki kl. IV b

Stanisław Jędrzejewski kl. V d

Julia Kassner kl. VI b

Dominika Krupińska kl.VI b

Dawid Lisewicz kl. Vd

Oliwia Makos kl. V a

Aniela Mosakowska kl. V c

Kornel Oberland kl. VI a

Agnieszka Olchowik kl. VI b

Zofia Powroźnik kl. V b

Zuzanna Sitko kl. V b

Martyna Sipa kl. VI a

Nadia Suczyńska kl. VI a

Weronika Ważna kl. Va

 

Kapituła w składzie:

Ewa Święcka– przewodnicząca

Elżbieta Klawoń

Alicja Kizińska

 

 

 

„NAJLEPSZY PRZYRODNIK”

 

Jakub Babiński kl. IV a

Miłosz Berent kl. VI c

Miłosz Giędek kl. VI b

Stanisław Jędrzejewski kl. V d

Patrycja Kęcik kl. IV d

Jan Kielar kl. IV b

Martyna Komorniczak kl. V a

Katarzyna Lemańska kl. IV c

Dominika Matla kl. IV b

Dominika Morańska kl. VI c

Anna Nowak kl. VI a

Kamil Nowak kl. VI a

Agnieszka Olchowik kl. VI b

Nicola Piasek kl. IV b

Dominika Piotrowska kl. V b

Paulina Siemieńska kl. IV c

Martyna Sipa kl. VI a

Weronika Tynda kl. IV c

Nikola Wołoszyn kl. V b

Mateusz Zimnicki kl. VI b

 

 

Kapituła w składzie:

Edyta Felenczak – przewodnicząca

Grażyna Łach

Ewa Jurek

 

 


„NAJLEPSZY SPORTOWIEC”

 

Nikodem Archacki kl. V a

Olaf Begier kl. VI b

Miłosz Cieśliński kl. V a

Miłosz Giędek     kl. VI b

Bartosz Grochalski      kl. VI a

Dawid Kiliszek kl. VI b

Patryk Klingenberg kl. VI a

Bartłomiej Koper kl. V a

Michał Krzyżanowski kl. V a

Marcel Maluchnik        kl. VI c

Artur Matuszak kl. VI b

Maja Ostrowska kl. VI b

Julian Pawłowski kl. VI b

Zuzanna Sitko kl. V b

Korneliusz Stromecki kl. VI b

Błażej Sulej kl. V a

Wojciech Szutowicz kl. VI b

Filip Tomaszewski       kl. V a

Damian Wołejszo kl. V a

Maciej Zaręba kl. VI a

Mateusz Zimnicki kl. VI b

 

Kapituła w składzie:

Regina Żuk – przewodnicząca

Karolina Wilczewska

Tomasz Wilczewski

Monika Zimnicka

Maciej Zimnicki

 


„MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO”

 

Kacper Adamczyk kl. IV d

Miłosz Berent kl.VI c

Dagmara Chrzanowska kl. IV b

Dominika Cisłowska kl. V c

Jakub Jurak kl. VI a

Martyna Komorniczak kl. V a

Zuzanna Konecka kl. V c

Adam Kożurno kl. VI a

Dominika Morańska kl. VI c

Anna Nowak kl. VI a

Kamil Nowak kl. VI a

Natalia Nowak kl. VI c

Agnieszka Olchowik kl. VI b

Klara Ostanówka kl. V b

Maja Ostrowska kl. VI b

Emanuel Pułka kl. IV c

Aniela Wolska kl. IV a

Piotr Woźniak kl. V d

Olga Wyszyńska kl. V b

 

Kapituła w składzie:

Katarzyna Ziółkowska– przewodnicząca

Beata Kot

Magdalena Ruczko

 

 


„MISTRZ ORTOGRAFII”

 

Igor Chojnacki kl. IV c

Dagmara Chrzanowska kl. IV b

Przemysław Dubik kl. V c

Paweł Homiczuk kl. VI c

Julia Kassner kl. VI b

Martyna Komorniczak kl. V a

Dominika Krupińska kl. VI b

Katarzyna Lemańska kl. IV c

Laura Lewandowska kl. IV a

Dominika Matla kl. IV b

Dominika Morańska kl. VI c

Amelia Myśliwiec kl. V d

Agnieszka Olchowik kl. VI b

Klara Ostanówka kl. V b

Maja Ostrowska kl. VI b

Nicola Piasek kl. IV b

Dominika Piotrowska kl. V b

Agata Witkowska kl. VI b

Aniela Wolska kl. IV a

Piotr Woźniak kl. V d

Olga Wyszyńska kl. V b

 

 

Kapituła w składzie:

Magdalena Ruczko – przewodnicząca

Joanna Guze

Ewelina Wołoszyn

 


„MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO”

 

Miłosz Berent kl.VIc

Przemysław Dubik kl.Vc

Julia Duchała kl. IVb

Stanisław Jędrzejewski kl.Vd

Oliwia Gierczyńska kl.Vc

Paweł Homiczuk kl.VIc

Julia Kassner kl.VIb

Martyna Komorniczak kl.Va

Adam Kożurno kl.VIa

Katarzyna Lemańska kl. IVc

Dominika Morańska kl.VIc

Anna Nowak kl.VIa

Agnieszka Olchowik kl.VIb

Maja Ostrowska kl.VIb

Julian Pawłowski kl. VIb

Dominika Piotrkowska kl.Vb

Dominik Stępień kl.IVb

Nikola Wołoszyn kl.Vb

Piotr Woźniak kl. Vd

Olga Wyszyńska kl. Vb

Mateusz Zimnicki kl. VIb

 

 

Kapituła w składzie:

Ewelina Wołoszyn – przewodnicząca

Magdalena Ruczko

Joanna Guze

 


„NAJLEPSZY ABSOLWENT ROKU”

 

Miłosz Berent kl.VI a

Bartosz Grochalski kl.VI a

Paweł Homiczuk kl.VI c

Jakub Jurak kl. VI a

Julia Kassner kl. VI b

Dominika Morańska kl. VI c

Anna Nowak kl.VI a

Kamil Nowak kl.VI a

Agnieszka Olchowik kl. VI b

Maja Ostrowska kl. VI b

Julian Pawłowski kl.VI b

 Martyna Sipa kl.VI a

Mateusz Zimnicki kl. VI b

 

 

 Kapituła w składzie:

Jerzy Pawluczuk – przewodniczący

Wioletta Radomska

Ewa Jurek

Edyta Felenczak

Katarzyna Srebrowska-Budek

 

 

Gratulujemy nominowanym!