NAGRODY ROKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2
IM. MJRA H. SUCHARSKIEGO W KWIDZYNIE

 
          

  regulamin  kategorie   laureaci 2017/18   2016/17  2015/16  2014/15  2013/14  2012/13  2011/12 2010/11 2009/10 2008/09  2007/08  2006/07  2005/06  2004/05  2003/04  2002/03

 

ROK SZKOLNY 2018/2019
 

Przedstawiamy listę nominowanych w poszczególnych kategoriach. Wszystkim nominowanym serdecznie gratulujemy!

 

 

„KOLEGA NA MEDAL”

 

Kornel Arszyński kl. VIIIc
Julia Duchała kl. VIIIb
Leszek Klain kl. VIIc
Bartosz Kukuła kl. VIIIc
Piotr Minda kl. VIIIb
Julia Rutka kl. VIIIc
Julia Talewska kl. VIIIc
Weronika Tynda kl. VIIIc
Alicja Wąsik kl. VIIc
Kamila Wołejszo kl. VIIIa
Alicja Zięciak kl. VIIIc
Julia Żwirko kl. VIIc

 

Kapituła w składzie:
Wiesława Strzelczyk – przewodnicząca
Joanna Baranowicz
Jolanta Obód

 

„NAJLEPSZY HISTORYK”

 

Kornel Arszyński VIII c

Natalia Braun VI b

Ivo Czarnota VII b

Natalia Czucza VI b

Cezary Falkowski VIII b

Tomasz Gadecki VIII b

Daniel Karpiński VII a

Róża Księżopolska VIII b

Jakub Polaczek VII d

Martin Rzepczyński VII d

Milena Szczepaniak VII c

  

 Kapituła w składzie:

Jolanta Obód – przewodnicząca

Magdalena Ruczko

Ewelina Wołoszyn

 

„NAJLEPSZY MATEMATYK”

 

Kacper Adamczyk kl. VIII a

Natalia Braun kl. VI b

Dagmara Chrzanowska kl. VIII b

Natalia Czucza kl. VI b

Julia Duchała kl. VIII b

Tomasz Gadecki kl. VIII b

Cezary Falkowski kl. VIII b

Martyna Jasińska kl. VI b

Paweł Kołpacki kl. VI a

Nikola Konopacka kl. VII d

Maja Lupa kl. VII a

Dominika Matla kl. VIII b

Nicola Piasek kl. VIII b

Natalia Poźniak kl. VII a

Paulina Siemieńska kl. VIII c

Aleksander Stachurski kl. VII a

Kamila Stefanowicz kl. VI b

Milena Szczepaniak kl. VII c

Michał Zimnicki kl. VII a

 

 Kapituła w składzie:

Ewa Jurek – przewodnicząca

Joanna Baranowicz

Wioletta Radomska

 

 

 

„NAJLEPSZY INFORMATYK”

 

 Mateusz Bednarczyk kl. VIII b

Bartosz Ćwik kl. VII d

Tomasz Gadecki kl. VIII b

Bartosz Falkowski kl. VII b

Jakub Pawłowski kl. VI c

Michał Zimnicki  kl. VII a

  

Kapituła w składzie:

Katarzyna Srebrowska-Budek – przewodnicząca

Joanna Baranowicz

Michał Klain

 

 

 

„NAJLEPSZY MUZYK”

 

Emilia Gadecka kl. VII d

Kalina Kassner kl. VIa

Nikola Konopacka kl. VIId

Jagoda Kwaśnicka kl. VIId

Nicola Moroz kl. VIId

Jakub Perehuda kl. VIII c

Szymon Płocki kl. VII d

Larysa Sitnik kl. VI c

Wiktoria Ziółkowska kl. VI b

  

Kapituła w składzie:

Alicja Kizińska – przewodnicząca

Wioletta Radomska
Ewa Święcka

 

„NAJLEPSZY PLASTYK”

 

Michał Arbart kl. VIIc

Hanna Bałog kl. VII d

Oliwia Chitruszko kl. VII b

Martyna Chodorowska kl. VIa

Wiktoria Jurczyk kl. VI b

Amelia Kuć kl. VII b

Maja Lupa kl. VII a

Zuzanna Łukiańczyk kl. VIa

Weronika Piórkowska kl. VII c

Milena Szczepaniak kl. VIIc

Julia Święconek kl. VIIc

  

Kapituła w składzie:

Ewa Święcka – przewodnicząca

Elżbieta Klawoń

Alicja Kizińska

 

„NAJLEPSZY BIOLOG”

 

Dagmara Chrzanowska kl. VIII b

Julia Duchała kl. VIII b

Jędrzej Kulczyk kl. VIII c

Jagoda Kwaśnicka kl. VII d

Dominika Matla kl. VIII b

Maria Obremska kl. VIII c

Nicola Piasek kl. VIII b

Natalia Piotrowska kl. VII d

Aleksandra Rogacka kl. VIII a

Paulina Siemieńska kl. VIII c

Milena Szczepaniak kl. VII c

Emilia Szramowska kl. VII a

Anna Wierciak kl. VII b

Michał Zimnicki kl. VII a

  

Kapituła w składzie:

Grażyna Łach – przewodnicząca

Edyta Felenczak

Ewa Jurek

 

 

„NAJLEPSZY GEOGRAF”

 

Dagmara Chrzanowska kl. VIII b

Karol Dryjer kl. VIII a

Cezary Falkowski kl. VIII b

Daniel Karpiński kl. VII a

Mikołaj Łęcki kl. VIII c

Dominika Matla kl. VIII b

Nicola Piasek kl. VIII b

Natalia Piotrowska kl. VII d

Emanuel Pułka kl. VIII c

Aleksandra Rogacka kl. VIII a

Milena Szczepaniak kl. VII c

Aleksander Stachurski kl. VII a

Michał Zimnicki kl. VII a

  

Kapituła w składzie:

Edyta Felenczak – przewodnicząca

Grażyna Łach

Joanna Baranowicz

 

„NAJLEPSZY CHEMIK”

 

Dagmara Chrzanowska kl. VIII b
Dominika Matla kl. VIII b
Nicola Piasek kl. VIII b
Natalia Piotrowska kl. VII d
Wiktoria Piotrowska kl. VIII c
Jakub Polaczek kl. VII d
Milena Szczepaniak kl. VII c
Paulina Siemieńska kl. VIII c
Michał Zimnicki kl. VII a
 

Kapituła w składzie:

Izabella Fifielska – przewodnicząca

Agnieszka Parafiniuk

Grażyna Łach

   

„NAJLEPSZY FIZYK”

 

Julia Duchała kl. VIII b

Tomasz Gadecki kl. VIII b

Dominika Matla kl. VIII b

Wiktoria Piotrowska kl. VIII c

Milena Szczepaniak kl. VII c
Michał Zimnicki kl. VII a

 


Kapituła w składzie:

Agnieszka Parafiniuk – przewodnicząca

Izabella Fifielska

Edyta Felenczak

                      

     
 

„NAJLEPSZY SPORTOWIEC”

 

Kacper Adamczyk kl. VIII a

Kornel Arszyński  kl. VIII c

Natalia Braun    kl. VI b

Zuzanna Domke kl. VI b

Kewin Górski kl. VII a

Nikola Kaleta kl. VII a

Dawid Kmito kl. VII a

Joanna Mroczek kl. VII a

Paula Muzolf kl. VII a

Nataniel Pietrzyk kl. VIII c

Oliwia Podhajna kl. VI a

Lena Rawalska kl. VI b

Dominika Skonieczna kl. VII a

Karolina Urbańska kl. VIII a

Michał Zimnicki kl. VII a

  

kapituła w składzie:

Regina Żuk – przewodnicząca

Małgorzata Rybska

 Renata Sobolewska–Heromińska

 Karolina Wilczewska

 Monika  Zimnicka
       Maciej  Zimnicki

   

„MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO”

 

Kornel Arszyński kl. VIII c

Mateusz Bednarczyk kl. VIII b

Dagmara Chrzanowska kl. VIII b

Karol Dryjer kl. VIII a

Cezary Falkowski kl. VIII b

Anna Itrich kl. VII d

Aleksandra Kocoń kl. VIII c

Róża Księżopolska kl. VIII b

Jagoda Kwaśnicka kl. VII d

Maja Lupa kl. VII a

Kalina Maliczenko kl. VIII a

Dominika Matla kl. VIII b

Maria Obremska kl. VIII c

Nicola Piasek kl. VIII b

Kornelia Prusik kl. VII c

Emanuel Pułka kl. VIII c

Aleksandra Rogacka kl. VIII a

Kornel Sokołowski kl. VIII a

Milena Szczepaniak kl. VII c

Aleksandra Ulatowska kl. VIII a

 

Kapituła w składzie:

Anna Zalewska-Tatli – przewodnicząca

Agnieszka Nowicka-Pałdyna

Magdalena Ruczko

     
 

„MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO”

 

Dagmara Chrzanowska kl. VIIIb

Natalia Czucza kl. VIb

Karol Dryjer kl. VIII a

Julia Duchała kl. VIIIb

Cezary Falkowski kl. VIIIb

Kornelia Jankowska kl. VIa

Michalina Klain kl. VIIIb

Jagoda Kwaśnicka kl. VII d

Maja Lupa kl. VIIa

Kalina Maliczenko kl. VIII a

Wiktoria Mirosław kl. VIa

Dominika Matla kl. VIIIb

Maria Obremska kl. VIIIc

Nicola Piasek kl. VIIIb

Emanuel Pułka kl. VIIIc

Aleksandra Rogacka kl. VIIIa

Paulina Siemieńska kl. VIIIc

Milena Szczepaniak kl. VIIc

Weronika Tynda kl. VIIIc

Aleksandra Ulatowska kl. VIIIa

Michał Zimnicki kl. VIIa

 

                                                                    Kapituła w składzie:

Ewelina Wołoszyn – przewodnicząca

Joanna Guze

Krzysztof Kijek

Magdalena Ruczko

   

„MISTRZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO”

 

Dagmara Chrzanowska kl. VIIIb

Róża Księżopolska kl. VIIIb

Dominika Matla kl. VIIIb

Nicola Piasek kl. VIIIb

Emanuel Pułka kl. VIIIc

Aleksandra Rogacka kl. VIIIa

Daria Schodowska kl. VI b

Paulina Siemieńska kl. VIIIc

 

                               

Kapituła w składzie:

Karolina Sobańska – przewodnicząca

Anna Zalewska-Tatli

Magdalena Ruczko

 

 

 

 

 

„ABSOLWENT ROKU”

 

Kornel Arszyński kl. VIII c
Dagmara Chrzanowska kl. VIII b
Julia Duchała kl. VIII b

Dominika Matla kl. VIII b

Nicola Piasek kl. VIII b

Emanuel Pułka kl. VIII c

Aleksandra Rogacka kl. VIII a

Aleksandra Ulatowska kl. VIII a

  

Kapituła w składzie:

Halina Gorka – przewodnicząca

Wioletta Radomska

Grażyna Łach

Anna Zalewska-Tatli

Joanna Baranowicz

Gratulujemy nominowanym!