NAGRODY ROKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2
IM. MJRA H. SUCHARSKIEGO W KWIDZYNIE

 
            

  regulamin  kategorie   laureaci: 2018/19  2017/18   2016/17  2015/16  2014/15  2013/14  2012/13  2011/12 2010/11 2009/10 2008/09  2007/08  2006/07  2005/06  2004/05  2003/04  2002/03

ROK SZKOLNY 2019/2020
 

zobacz: Aneks do regulaminu

Przedstawiamy nominowanych do "Nagród Roku" w poszczególnych kategoriach:

 

 

„ABSOLWENT ROKU”

 

Michał Arbart kl. VIII c

Nikola Konopacka kl. VIII d

Jagoda Kwaśnicka kl. VIII d

Natalia Piotrowska kl. VIII d

Szymon Płocki kl. VIII d

Natalia Poźniak kl. VIII a

Aleksander Stachurski kl. VIII a

Milena Szczepaniak kl. VIII c

Emilia Szramowska kl. VIII a

Anna Wierciak kl. VIII b

Michał Zimnicki kl. VIII a

 

Kapituła:

Halina Gorka – przewodnicząca

Beata Scholz

Ewa Jurek

Krzysztof Kijek

Edyta Felenczak

Katarzyna Srebrowska - Budek

 


 

„MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO”

 

Maja Lupa  kl. VIII a

Milena Szczepaniak kl. VIII c

 

kapituła:

Karolina Kuffel – przewodnicząca

Kinga Michalik

Magdalena Ruczko

 


 

„NAJLEPSZY CHEMIK”

 

Jakub Polaczek kl. VIII d

Milena Szczepaniak kl. VIII c

Anna Wierciak kl. VIII b

Michał Zimnicki kl. VIII a

 

kapituła:

Izabella Fifielska – przewodnicząca

Agnieszka Parafiniuk

Grażyna Łach

  


„NAJLEPSZY FIZYK”

 

Natalia Poźniak kl. VIII a

Milena Szczepaniak kl VIII c

Michał Zimnicki kl. VIII a

 

kapituła:

Izabella Fifielska – przewodnicząca

Agnieszka Parafiniuk

Edyta Felenczak

  


„NAJLEPSZY HISTORYK”

 

Natalia Braun kl. VII b

Ivo Czarnota kl. VIII b

Natalia Czucza kl. VII b

Milena Szczepaniak kl. VIII c

 

kapituła:

Jolanta Obód – przewodnicząca

Magdalena Ruczko

Beata Scholz

  


 „KOLEGA NA MEDAL”

 

Aleksander Grzegorczyk kl. VIIIc

Martyna Jasińska kl. VIIb

Kalina Kassner kl. VII a

Weronika Piórkowska kl. VIII c

Zuzanna Reniecka kl. VII b

 

kapituła:

Wiesława Strzelczyk– przewodnicząca
Joanna Baranowicz
Jolanta Obód

 


 

„NAJLEPSZY BIOLOG”

 

Natalia Czucza Kl. VIIb

Bartosz Ćwik Kl. VIIId

Nina Dykowska Kl. VIIa

Hubert Falkowski Kl. VIa

Zofia Kardasz Kl. VIc

Dominika Majda Kl. VIIa

Maja Matla Kl. VIa

Natalia Piotrowska Kl. VIIId

Bartłomiej Polaczek Kl. VIc

Emilia Szramowska Kl. VIIIa

Dominik Walkiewicz Kl. VIb

Michał Zimnicki Kl. VIIIa

 

kapituła:

Grażyna Łach – przewodnicząca

Edyta Felenczak

Ewa Jurek

 


 

„NAJLEPSZY GEOGRAF”

 

Michał Arbart kl. VIII c

Natalia Braun kl. VII b

Joanna Cybulska kl. VI b

Bartosz Ćwik kl. VIII d

Hubert Falkowski kl. VI a

Kornelia Jankowska kl. VII a

Daniel Karpiński kl. VIII a

Paweł Kołpacki kl. VII a

Jagoda Kwaśnicka kl. VIII d

Szymon Płocki kl. VIII d

Aleksander Stachurski kl. VIII a

Milena Szczepaniak kl. VIII c

Michał Ulatowski kl. VI c

Anna Wierciak kl. VIII b

Michał Zimnicki kl. VIII a

 

kapituła:

Edyta Felenczak – przewodnicząca

Grażyna Łach

Joanna Baranowicz

 


 

„MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO”

 

Natalia Czucza kl. VII b

Zuzanna Domke kl. VII b

Hubert Falkowski kl. VI a

Martyna Jasińska kl. VII b

Amelia Kuć kl. VIII b

Martyna Kućmierowska kl. VII c

Jagoda Kwaśnicka kl. VIII d

Maja Lupa kl. VIII a

Maja Matla kl. VI a

Paula Muzolf kl. VIII a

Amelia Sosnowska kl. VIII b

Milena Szczepaniak kl. VIII c

Emilia Szramowska kl. VIII a

Julia Święconek kl. VIII c

Marta Węcka kl. VI a

 

kapituła:

Joanna Guze – przewodnicząca

Krzysztof Kijek

Magdalena Ruczko

 


„NAJLEPSZY MUZYK”

 

Amelia Sitko kl. VIIb
Nikola Birman kl. VIc
Wiktoria Jurczyk kl. VIIb

 

kapituła:

Jacek Strociak – przewodniczący

Jadwiga Jarzyńska
Ewa Święcka

 


 

„NAJLEPSZY SPORTOWIEC”

 

Bartosz Ćwik kl. VIII d

Kewin Górski kl. VIII a

Nikola Kaleta kl. VIII a

Zofia Kardasz kl. VI c

Dawid Kmito kl. VIII a

Amelia Kołodziej kl. VI c

Jakub Kominek kl. VIII a

Julia Kubiak kl. VIII a

Amelia Kulin kl. VI c

Mikołaj Lukin kl. VIII d

Joanna Mroczek kl. VIII a

Paula Muzolf kl. VIII a

Martin Rzepczyński kl. VIII d

Dominika Skonieczna kl. VIII a

Aleksander Stachurski kl. VIII a

Jakub Wojtaś kl. VIII a

Michał Zimnicki kl. VIII a

 

kapituła:

Regina Żuk – przewodnicząca

Renata Sobolewska – Heromińska

Karolina Wilczewska

Monika  Zimnicka
Maciej  Zimnicki

 


 

 „MISTRZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO”

 

Daria Schodowska kl. VII b

 

kapituła:

Aleksandra Wiśniewska – przewodnicząca

Beata Scholz

Magdalena Ruczko

 


 

„NAJLEPSZY MATEMATYK”

 

Nikola Birman kl. VI c

Natalia Braun kl. VII b

 Hubert Falkowski kl. VI a

Martyna Jasińska kl. VII b

Paweł Kołpacki kl. VII a

Nikola Konopacka kl. VIII d

Jagoda Kwaśnicka kl. VIII d

Maja Matla kl. VI a

Bianka Niska kl. VI b

Martyna Poradowska kl. VI c

Natalia Poźniak kl. VIII a

Aleksander Stachurski kl. VIII a

Kamila Stefanowicz kl. VII b

Kamil Stefański kl. VII c

Milena Szczepaniak kl. VIII c

Emilia Szramowska kl. VIII a

Dominik Walkiewicz kl. VI b

Michał Zimnicki kl. VIII a

 

kapituła:

Ewa Jurek – przewodnicząca

Joanna Baranowicz

Agnieszka Parafiniuk

 


 

„NAJLEPSZY PLASTYK”

 

Agata Chatys kl. VI c

Martyna Chodorowska kl. VII a

Zuzanna Domke kl. VII b

Nina Dykowska kl. VII b

Wiktoria Jurczyk kl. VII b

Zuzanna Łukiańczyk kl. VII a

Weronika Majewska kl. VII c

Lena Rawalska kl. VII b

 

kapituła:

Ewa Święcka – przewodnicząca

Jolanta  Obód

Jadwiga Jarzyńska

 


 

W kategorii "NAJLEPSZY INFORMATYK"  w tym roku nie ma nominacji.