NAGRODY ROKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2
IM. MJRA H. SUCHARSKIEGO W KWIDZYNIE

 
             

  regulamin  kategorie   laureaci: 2019/208   2018/19  2017/18   2016/17  2015/16  2014/15  2013/14  2012/13  2011/12 2010/11 2009/10 2008/09  2007/08  2006/07  2005/06  2004/05  2003/04  2002/03

ROK SZKOLNY 2020/2021

Przedstawiamy nominowanych do "Nagród Roku" w poszczególnych kategoriach:

 

„ABSOLWENT ROKU”

 

Natalia Braun kl. VIII B

Natalia Czucza kl. VIII B

Kornelia Jankowska kl. VIII A

Martyna Jasińska kl. VIII B

Zuzanna Łukiańczyk kl. VIII A

Dominika Majda kl. VIII A

Wiktoria Mirosław kl. VIII A

Jakub Pawłowski kl. VIII C

Kamila Stefanowicz kl. VIII B

  

 

Kapituła w składzie:

Halina Gorka – przewodnicząca

Katarzyna Srebrowska - Budek

Wiesława Strzelczyk

Joanna Guze

 Izabella Fifielska

 


 

„KOLEGA  NA  MEDAL”

 

Amelia Brzuskiewicz kl. VI C

Andżelika Cendal kl. VI C

Nadia Czabaj kl. VI A

Zuzanna Domke kl. VIII B

Iga Dykowska kl. VI A

Nina Dykowska kl. VIII A

Agata Gębała kl. VII C

Anastazja Graczkowska kl. VI C

Robert Grzywiński kl. VI C

Dominika Jabłońska kl. VI C

Alex Kemski kl. VI C

Zofia Kardasz kl. VII C

Nikodem Kudełka kl. VIII A

Wiktoria Latoszewska kl. VI C

Dominika Majda kl. VIII A

Agnieszka Rutka kl. VI C

Roksana Słońska kl. VI A

Michał Stolc kl. VI C

Adam Święconek kl. VI C

Maria Wasiak kl. VI C

Oliwia Wojciechowska kl. VIII A

Zofia Wolska kl. VIII A

 

Kapituła w składzie:

    Wiesława Strzelczyk- przewodnicząca

Joanna Baranowicz

Jolanta Obód

 


 

„MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO”

 

Natalia Czucza kl. VIII B

Zuzanna Domke kl. VIII B

Hubert Falkowski kl. VII A

Martyna Jasińska  kl. VIII B

Maja Matla kl. VII A

Wiktoria Mirosław kl. VIII A

Jakub Pawłowski kl. VIII C

Konrad Rubaj kl. VII A

Kamila Stefanowicz kl. VIII B

Marta Węcka kl. VII A

  

Kapituła w składzie:

Joanna Guze – przewodnicząca

Krzysztof Kijek

Magdalena Ruczko

 

 


 

„MISTRZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO”

 

Maja Matla kl. VII A

Natalia Partyka kl. VII B

Lena Rawalska kl. VIII B

Daria Schodowska kl. VIII B

Kamil Stefański kl. VIII C

   

 

Kapituła w składzie:

Aleksandra Wiśniewska – przewodnicząca

Katarzyna Ziółkowska

Magdalena Ruczko

  

 


 

„NAJLEPSZY BIOLOG”

 

Klaudia Chudoba  kl. VI B

Zuzanna Durka kl. VI B

Robert Grzywiński  kl. VI C

Dominika Jabłońska kl. VI C

Wiktoria Majewska  kl. VI D

Oliwia Kaleta kl. VI B

Zosia Kardasz kl. VII C

Amelia Kołodziej kl. VII C

Ksawery Kasprzyk kl. VI D

Bohdan Kraus kl. VIII C

Kamila Stefanowicz kl. VIII B

Dominik Walkiewicz kl. VII B

 

Kapituła w składzie:

Wojciech Wojtas – przewodniczący

Edyta Felenczak

Ewa Jurek

 

 


„NAJLEPSZY HISTORYK”

 

Zuzanna Chrzanowska kl. VII A

Hubert Falkowski kl. VII A

Marcel Kapica kl. VIII A

Maja Matla kl. VII A

Dominik Walkiewicz kl. VII B

Marta Węcka kl. VII A

  

 

Kapituła w składzie:

Jolanta Obód – przewodnicząca

Beata Kamińska

Magdalena Ruczko

 


 

„NAJLEPSZY CHEMIK”

 

 Natalia Braun kl. VIII B

Dominika Majda kl. VIII B

Weronika Witkowska kl. VIII B

 

 Kapituła w składzie:

Izabella Fifielska – przewodnicząca

Agnieszka Parafiniuk

Edyta Felenczak

 

  


 

W pozostałych kategoriach w tym roku nie ma nominacji.