NAGRODY ROKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2
IM. MJRA H. SUCHARSKIEGO W KWIDZYNIE

 
               

  regulamin  kategorie   laureaci: 2020/21   2019/20   2018/19  2017/18   2016/17  2015/16  2014/15  2013/14  2012/13  2011/12 2010/11 2009/10 2008/09  2007/08  2006/07  2005/06  2004/05  2003/04  2002/03

ROK SZKOLNY 2021/2022

Przedstawiamy nominowanych do "Nagród Roku" w poszczególnych kategoriach.

 (Tradycyjnie zapraszamy również do zabawy w głosowanie na swoich kandydatów - kliknij w ikonkę pod każdą z kategorii).

 

 

„ABSOLWENT ROKU”

 

Hubert Falkowski kl. VIII A

Zofia Kardasz kl. VIII C

Michał Kielar kl. VIII C

Amelia Kołodziej kl. VIII C

Maja Matla kl. VIII A

Marcel Opiela kl. VIII C

Natalia Partyka kl. VIII B

Bartłomiej Polaczek kl. VIII C

Martyna Poradowska kl. VIII C

Michał Ulatowski kl. VIII C

Marta Węcka kl. VIII A

 

Kapituła w składzie:

Halina Gorka – przewodnicząca

Katarzyna Srebrowska - Budek

Magdalena Ruczko

Agnieszka Wróblewska

Jolanta Obód

 

 


 

„KOLEGA  NA  MEDAL”

 

Oliwia Gąsiorowska kl. VI A

Anastazja Graczkowska kl. VII C

Robert Grzywiński kl. VII C

Miłosz Kamiński  kl. VIII A

Zofia Kardasz kl. VIII C

Patrycja Kielar kl. VIII C

Filip Milarski kl. VII B

Maja Ociesa kl. VIA

Natalia Partyka kl. VIII B

Mikołaj Plichta kl. VIA

Patryk Rojek kl. VIII A

Konrad Rubaj kl. VIII A

Tymoteusz Sabiszewski kl. VIA

Iga Sandomierska kl. VI A

Nadia Sławińska kl. VI A

Michał Stolc kl. VII C

Sara Szymańska kl. VIII C

Dominik Walkiewicz kl. VIII B

Oskar Zając kl. VIII B

 

 

Kapituła w składzie:

    Wiesława Strzelczyk - przewodnicząca

                             Joanna Baranowicz

                             Jolanta Obód

 

 


 

„MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO”

 

Agata Chatys kl. VIII C

Nadia Czabaj kl. VII A

Hubert Falkowski kl. VIII A

Ksawery Kasprzyk  kl. VII D

Amelia Kołodziej k. VIII C

Wiktoria Majewska kl. VII D

Maja Matla kl. VIII A

Natalia Partyka  kl. VIII B

Julia Pazdan kl. VII B

Mikołaj Plichta kl. VI A

Martyna Poradowska kl. VIII C

Marta Węcka kl. VIII A

Oskar Żarłok kl. VII B

 

Kapituła w składzie:

Joanna Guze – przewodnicząca

Krzysztof Kijek

Magdalena Ruczko

 

 

 


 

„MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO”

 

Joanna Cybulska kl. VIII B

Hubert Falkowski kl. VIII A

Michał Kielar kl. VIII C

Amelia Kołodziej kl. VIII C

Weronika Leszczyńska kl. VIII B

Maja Matla kl. VIII A

Natalia Partyka kl. VIII B

Martyna Poradowska kl. VIII C

Roksana Skórska kl. VIII B

Zofia Tomczak kl. VIII A

Dominik Walkiewicz kl. VIII B

Marta Węcka kl. VIII A

Oskar Zając kl. VIII B

 

Kapituła w składzie:

Katarzyna Ziółkowska – przewodnicząca

Karolina Kuffel

Anna Malinowska

  

 


„NAJLEPSZY HISTORYK”

 

Aleksander Gąsiorowski kl. VIII B

Kuba Grodecki kl. VI B

Mikołaj Plichta kl. VI A

Oliwia Szilakowska kl. VII B

Michał Ulatowski kl. VIII C

  

Kapituła w składzie:

Jolanta Obód – przewodnicząca

Beata Kamińska

Magdalena Ruczko


W pozostałych kategoriach w tym roku nie ma nominacji.