III MIEJSCE DZIEWCZĄT W FINALE POWIATOWYM!

W środę 6.02.2019 r. na Pływalni Miejskiej w Kwidzynie odbył się Finał Powiatu Igrzysk Dzieci w Pływaniu Drużynowym dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały 2 drużyny w składzie: dziewczęta – Antonina Wojtaś, Zofia Nosko, Hanna Lewandowska, Julia Dołgoń, Natalia Braun, Adrianna Rakowska, Oliwia Podhajna, Zofia Tomczak, Oliwia Wojciechowska, chłopcy – Mateusz Chyliński, Szymon Jeżowski, Bartosz Siedlecki, Hubert Falkowski, Michał Bańkowski, Antoni Skaja, Miłosz Śliwiński, Maciej Sztachelski. Sztafeta dziewcząt zajęła III miejsce, a chłopców V.
Medale w konkurencjach indywidualnych zdobyli: Natalia Braun - II miejsce 25 m stylem motylkowym, Oliwia Podhajna - II miejsce 25 m stylem grzbietowym oraz Szymon Jeżowski - III miejsce 25 m stylem grzbietowym.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)

NASZ UCZEŃ W KOSZYKARSKIEJ REPREZENTACJI POMORZA

W dniach 1-4.11.18 r. reprezentacja Pomorza rocznik ‘2005 z kompletem zwycięstw zakończyła 4-dniowe zmagania w Człuchowie, czym wywalczyła sobie awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w koszykówce. Jednym z zawodników kadry był nasz uczeń Michał Zimnicki z kl. VIIa. Po meczu z kadrą warmińsko-mazurską otrzymał tytuł MVP (Most Valuable Player – termin używany w sporcie (najbardziej wartościowy gracz). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

7 EDYCJA STREET BALLA

1.09.2018r. w Rumi odbyła się 7 edycja Street Balla. Jest to koszykówka 3x3. Wziął w nim udział jeden z naszych uczniów, Michał Zimnicki. Razem z kolegami z kadry wojewódzkiej, Marcelem i Olgierdem oraz jego bratem Frankiem, tworzyli drużynę ,,Pomorzanie”. W ich kategorii wiekowej było 9 drużyn, podzielonych na dwie grupy. Eliminacje poszły im łatwo. W finale było trudniej, jednak po ciężkiej walce udało im się zdobyć 1 m-ce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.