FINAŁ POWIATU W TENISA STOŁOWEGO

W piątek 8.11.2019 w Otłowcu odbył się Finał Powiatu w Tenisa Stołowego dla klas 8. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 8d Mykola Lukin i Bartosz Ćwik oraz uczeń z 8a Kacper Witkowski. Chłopcy rozegrali 3 mecze i zajęli 6 miejsce. Dziękujemy za ich zaangażowanie i pracę jaką włożyli w trening.

I MIEJSCE W MIEJSKICH FINAŁACH TENISA STOŁOWEGO

W czwartek 31.10.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 4 odbyły się miejskie finały w tenisa stołowego chłopców dla klas 8. Nasza reprezentacja składająca się z Kacpra Witkowskiego 8a, Bartosza Ćwik 8d oraz Mykola Lukin 8d zajęła I miejsce, tym samym zapewniając sobie udział w finale powiatu, który odbędzie się za tydzień w Otłowcu. GRATULUJEMY 🏓🏓🏓

FOTORELACJA Z PIERWSZYCH ZAJĘĆ BADMINTONA

Przypominamy WTOREK 15:30-17:00 - SALA GIMNASTYCZNA

FINAŁ POWIATU UNIHOKEJA DZIEWCZĄT KLAS 8

W poniedziałek 21.10.2019 r w Prabutach odbył się Finał Powiatu w unihokeja dziewcząt. Naszą Szkołę reprezentowały uczennice klasy 8a. Po zaciętym meczu o 3 miejsce uległy zespołowi z Rakowca i ostatecznie zajęły 4 miejsce. Gratulujemy!

I MIEJSCE W ZAWODACH SZKOLNYCH W UNIHOKEJA DZIEWCZĄT KLAS 8

We wtorek 15.10.2019 w Szkole Podstawowej nr 6 odbyły się Międzyszkolne Zawody w Unihokeja dziewcząt klas 8. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 8A, zdobywając 1 miejsce i wywalczając tym samym udział w zawodach powiatowych. Serdecznie gratulujemy!

3. MIEJSCE W BADMINTONA W POWIECIE KWIDZYŃSKIM

15.10.2019 r. nasza reprezentacja szkoły w składzie: Maximilian Scholz, Karol Kęsicki i Szymon Gwizdała z klasy 5a podczas Igrzysk Dzieci w badmintona zajęła 3 miejsce w powiecie kwidzyńskim! Chłopcy w dniu 11.10.2019 r. zajęli 1 miejsce w rozgrywkach miejskich w badmintona, dzięki czemu zakwalifikowali się dalej do finału powiatu. Gratulacje oraz powodzenia na następnych zawodach!!!

POWIATOWE BIEGI SZTAFETOWE KLAS 6

W dniu 9.10.2019 na stadionie miejskim odbyły się Powiatowe Biegi Sztafetowe. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 6b oraz 7B: Bianka Niska, Kinga Otlewska, Sandra Dubiela, Roksana Skórska, Julia Dudkiewicz, Maja Rymarz, Wiktoria Wiertel, Antonina Wojtaś, Weronika Leszczyńska, Adrianna Rakowska, Weronika Witkowska. Dziękujemy za udział w zawodach i czekamy na kolejne.

II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ

Nasze piłkarki ręczne z klasy 8a zajęły II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Gniezno Santander CUP 2019. ASIA MROCZEK otrzymała nagrode za wyróżniającą się zawodniczkę zespołu. Gratulacje dziewczyny. 👏👏 Życzymy dalszych sukcesów.💪

SPORTOWY SUKCES KLASY VIIA

W ostatnim tygodniu kwietnia odbyły się turnieje ćwierćfinałowe Mistrzostw Polski młodzików U-14 w koszykówce. Nasza drużyna grająca w grupie 2 udała się do Łodzi. W piątek 26.04.19 r. MTS „Basket” Kwidzyn zmierzył się z gospodarzem - ŁKS AZS UŁ SG Łódź. Niestety przegrywamy 51:85. W sobotę zwyciężamy 85:79 z BSK Kadetem Biała Podlaska. Kolejny mecz w niedzielę przegrywamy z MKS Dąbrową Górniczą 55:93. Ostatecznie zajmujemy w turnieju III miejsce.
Województwo pomorskie jest bardzo silnym ośrodkiem koszykarskim, a do dalszych rozgrywek awansują tylko cztery najlepsze zespoły. Zakwalifikowanie się do rozgrywek centralnych to duży sukces naszej drużyny. Rywalizując w lidze wojewódzkiej wyprzedziliśmy takie zespoły jak: Gdyńska Akademia Koszykówki, Młode Lwy SP 27 Gdańsk i Meduza De La Salle Gdańsk. Natomiast w rozgrywkach strefowych pokonaliśmy najlepsze zespoły w Warmii i Mazur: TSK Roś Pisz i UKS Nenufar 5 Ełk. Choć nasz zespół nie należy do wysokich pokazaliśmy co można osiągnąć ciężką pracą i zaangażowaniem. I nie składamy broni, trenujemy dalej. Za rok czekają nas rozgrywki szkolne, za dwa lata znów spróbujemy powalczyć o awans, tym razem w kategorii kadetów! Trzymajcie za nas kciuki!

Trener Maciej Zimnicki

III MIEJSCE DZIEWCZĄT W FINALE POWIATOWYM!

W środę 6.02.2019 r. na Pływalni Miejskiej w Kwidzynie odbył się Finał Powiatu Igrzysk Dzieci w Pływaniu Drużynowym dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały 2 drużyny w składzie: dziewczęta – Antonina Wojtaś, Zofia Nosko, Hanna Lewandowska, Julia Dołgoń, Natalia Braun, Adrianna Rakowska, Oliwia Podhajna, Zofia Tomczak, Oliwia Wojciechowska, chłopcy – Mateusz Chyliński, Szymon Jeżowski, Bartosz Siedlecki, Hubert Falkowski, Michał Bańkowski, Antoni Skaja, Miłosz Śliwiński, Maciej Sztachelski. Sztafeta dziewcząt zajęła III miejsce, a chłopców V.
Medale w konkurencjach indywidualnych zdobyli: Natalia Braun - II miejsce 25 m stylem motylkowym, Oliwia Podhajna - II miejsce 25 m stylem grzbietowym oraz Szymon Jeżowski - III miejsce 25 m stylem grzbietowym.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)

NASZ UCZEŃ W KOSZYKARSKIEJ REPREZENTACJI POMORZA

W dniach 1-4.11.18 r. reprezentacja Pomorza rocznik ‘2005 z kompletem zwycięstw zakończyła 4-dniowe zmagania w Człuchowie, czym wywalczyła sobie awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w koszykówce. Jednym z zawodników kadry był nasz uczeń Michał Zimnicki z kl. VIIa. Po meczu z kadrą warmińsko-mazurską otrzymał tytuł MVP (Most Valuable Player – termin używany w sporcie (najbardziej wartościowy gracz). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

7 EDYCJA STREET BALLA

1.09.2018r. w Rumi odbyła się 7 edycja Street Balla. Jest to koszykówka 3x3. Wziął w nim udział jeden z naszych uczniów, Michał Zimnicki. Razem z kolegami z kadry wojewódzkiej, Marcelem i Olgierdem oraz jego bratem Frankiem, tworzyli drużynę ,,Pomorzanie”. W ich kategorii wiekowej było 9 drużyn, podzielonych na dwie grupy. Eliminacje poszły im łatwo. W finale było trudniej, jednak po ciężkiej walce udało im się zdobyć 1 m-ce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.