AWANS DO PÓŁFINAŁU WOJEWÓDZKIEGO W MINI SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

W środę 14.02.18 r. r. w SP 6 w Kwidzynie odbył się powiatowy finał rozgrywek w siatkówce chłopców szkół podstawowych. Udział w nim wzięło pięć najlepszych szkół z całego powiatu kwidzyńskiego. Nasza szkoła wygrała wszystkie swoje mecze czym po raz kolejny zapewniła sobie I m-ce w turnieju i awans do półfinału wojewódzkiego. Serdecznie gratulujemy zawodnikom i trzymamy kciuki za dalsze ich sportowe sukcesy!
Skład reprezentacji SP 2: Kewin Górski, Dawid Kmito, Jakub Kominek, Kacper Nogowski, Aleksander Stachurski, Mateusz Szałajko, Kacper Witkowski, Jakub Wojtaś, Michał Zimnicki.

AWANS DO FINAŁU POWIATU W SIATKÓWCE

We wtorek 16.01.18 r. w Kwidzynie w SP 5 odbył się miejski finał rozgrywek w siatkówce chłopców szkół podstawowych. Nasza szkoła wygrała wszystkie swoje mecze czym zapewniła sobie I m-ce w turnieju i awans do finału powiatu. Serdecznie gratulujemy zawodnikom i trzymamy kciuki za dalsze ich sportowe sukcesy!
Skład reprezentacji SP 2: Kewin Górski, Jakub Jurczyk, Dawid Kmito, Jakub Kominek, Kacper Nogowski, Aleksander Stachurski, Mateusz Szałajko, Kacper Witkowski, Jakub Wojtaś, Michał Zimnicki .

ZAWODY W DWA OGNIE

12.01.2018 r. dziewczęta z klas IV wzięły udział w rozgrywkach sportowych w "Dwa ognie". Skład naszej reprezentacji: Zofia Kardasz, Amelia Kołodziej, Amelia Kulin, Agata Chatys, Oliwia Janecka, Zofia Jurkiewicz, Wiktoria Kazimierczak, Agata Cielątkowska, Bianka Niska i Wiktoria Wiertel. Dziewczęta dzielnie walczyły zajmując dobre V miejsce. Gratulujemy!

MAŻORETKI - ZAJĘCIA Z POMPONAMI

Dziewczęta na treningach rozwijają swoje zdolności taneczne. Kształtują poczucie rytmu i koordynację ruchową w ćwiczeniach nie tylko z mażoretką, ale również z innymi przyborami, takimi jak: szarfy, flagi oraz pompony.

POWOŁANIE DO KADRY WOJEWÓDZTWA

Michał Zimnicki, uczeń klasy VI a naszej szkoły został powołany do kadry wojewódzkiej w koszykówce chłopców rocz. '2005. Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!!!

MAŻORETKI Z WIZYTĄ U ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

18.12.2017 r. Mażoretki z zespołu „Parada” pod opieką p. Moniki Zimnickiej odwiedziły św. Mikołaja. Uczestniczyły w warsztatach robienia bombek i stroików świątecznych. Ten cudownie spędzony czas w atmosferze magii świąt Bożego Narodzenia będzie jeszcze długo wspominać. Wesołych Świąt!

zobacz inne fotografie

MAŻORETKI W KLUBIE „GOLD WELLNESS FITNESS & GYM”

W piątkowe popołudnie 15.12.2017 r. dziewczęta z zespołu mażoretek miały możliwość uczestniczenia w zajęciach fitness na trampolinach w nowoczesnym klubie „Gold Wellness & Fitness Gym”. Mimo zmęczenia dziewczynki świetnie się bawiły.

NABÓR DO IV KLASY SPORTOWEJ

MAŻORETKI NA TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ "WINTER CUP 2017"

8 grudnia 2017 r. odbył się w Kwidzynie Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Młodziczek - "Winter Cup 2017". Mażoretki z naszego zespołu "Parada" wzięły udział w oficjalnym otwarciu turnieju. Swoim występem uświetniły to niezwykłe wydarzenie sportowe w naszym mieście.

MAŻORETKI W BIAŁO-CZERWONYM POCHODZIE Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada 2017 r. jak co roku zespół mażoretek "Parada" uczestniczył w przemarszu ulicami Kwidzyna z okazji obchodów 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Przy dźwiękach orkiestry dętej "Helikon" u boku starszych mażoretek nasze dziewczęta dumnie maszerowały w biało-czerwonych strojach z mażoretką w dłoni, oddając hołd tym, którzy walczyli za naszą Ojczyznę.

II MIEJSCE W UNIHOKEJU

W środę 18.10.17 r. odbyły się igrzyska miejskie szkół podstawowych w unihokeju chłopców. Startowało pięć szkół z naszego miasta. Turniej został rozegrany systemem "każdy z każdym". Nasza szkoła wywalczyła II miejsce, ulegając tylko SP 6.
Skład drużyny: Jakub Jurczyk, Jakub Wojtaś, Aleksander Stachurski, Kewin Górski, Michał Zimnicki, Jakub Kominek, Kacper Nogowski, Mateusz Szałajko, Kacper Witkowski, Dawid Kmito.

UNIHOHEJ DZIEWCZĄT

16 października dziewczęta klasy VA reprezentowały naszą szkołę w Unihokeju zajmując II miejsce. Skład zespołu: Julia Czarnuch, Paula Muzolf, Martyna Majewska, Sandra Kegel, Aleksandra Laskowska, Wiktoria Sawków, Nikola Kaleta. Dziewczyny uległy w finale gospodyniom turnieju SP6. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

14 października dziewczęta klasy VA reprezentowały naszą szkołę w Sztafetowych biegach przełajowych zajmując V miejsce. Skład zespołu; Julia Czarnuch, Paula Muzolf Martyna Majewska, Natalia Pożniak, Sandra Pożniak, Dominika Skonieczna, Aleksandra Laskowska, Wiktoria Sawków, Nikola Kaleta, Kornelia Gużińska. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach..

SREBRNI MEDALIŚCI W BIEGACH SZTAFETOWYCH

W środę 11.10.17 r. na stadionie miejskim w Kwidzynie odbył się finał powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W kategorii dzieci (rocz. '2005 i młodsi) sztafeta chłopców wywalczyła II miejsce.
Srebrni medaliści (od lewej): Jakub Jurczyk, Jakub Wojtaś, Aleksander Stachurski, Kewin Górski, Jakub Kominek, Michał Zimnicki, Kacper Witkowski, Kacper Nogowski, Kacper Szymański, Maciej Klonowski, Jakub Jabłoński, Dawid Kmito, Maciej Sławski, Mateusz Szałajko.

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ W GNIEŹNIE

11-13 września 2017 odbył się w Gnieżnie OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ. Nasze zawodniczki klasy 6A wywalczyły V miejsce. Skład zespołu: LUPA MAJA, CZARNUCH JULIA, MAJEWSKA MARTYNA, MROCZEK JOANNA, MUZOLF PAULA, ITRICH ANNA, KUBIAK JULIA, WITKOWSKA AMELIA, POZNIAK NATALIA, KEGEL SANDRA, SKONIECZNA DOMINIKA, LASKOWSKA ALEKSANDRA, KALETA NIKOLA. Wyróżnienie otrzymała bardzo dobrze grająca JULIA CZARNUCH. Życzymy kolejnych sukcesów piłkarka ręcznym i pozdrawiamy.