IV SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

„ZWIERZĘTA”

Zapraszamy wszystkich uczniów, którzy interesują się fotografią, potrafią lub chcą się nauczyć wykonywać zdjęcia.

Zaczynasz swoją przygodę z fotografią? W internecie znajdziesz wiele stron poświęconych podstawom wykonywania dobrych zdjęć. Wystarczy użyć wyszukiwarki. My polecamy np.  stronę:

Udział w konkursie mógł wziąć każdy uczeń kl. I-VI, który w wyznaczonym terminie

dostarczył własnoręcznie wykonane zdjęcia cyfrowe. Tematem tegorocznego konkursu były

ZWIERZĘTA

Zakończyliśmy głosowanie. Było ono bardzo zacięte - internauci oddali aż 7483 głosów. Najwięcej głosów - 3721, uzyskała fotografia "Kot i dziecko", której autorem jest Borys Gryń z kl. IIc. Praca "Lili" Alicji Zięciak z kl. Va zdobyła 3127 głosów, a "Mój świat to konie" Amelii Myśliwiec z kl. VId 549 głosów. Również pozostałe fotografie cieszyły się uznaniem oglądających. Gratulujemy pięknych prac.

Fotografia, która uzyskała najwięcej głosów była przez miesiąc umieszczona na głównej stronie internetowej szkoły. Podsumowanie miało miejsce w Dniu Otwartym Szkoły - 12.03.2016 r. Uczniowie, których prace zostały ocenione najwyżej otrzymali nagrody, a wszyscy uczestnicy - pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy za udział w zabawie.

Tu można obejrzeć wszystkie prace i dokładne wyniki głosowania

• Chcesz sprawdzić swoje umiejętności?

• Chcesz nauczyć się fotografować?

• Interesujesz się tym, co dzieje się wokół Ciebie?

• Chcesz żeby Twoja fotografia przez miesiąc była umieszczona na głównej stronie internetowej naszej szkoły?

ZAPRASZAMY ZA ROK!

• szczegóły w regulaminie