Projekt edukacyjny

 

KLUB MIŁOŚNIKÓW KSIĄŻEK

I MATEMATYKI


Cele projektu:

-         Popularyzowanie czytelnictwa

-         Wyrabianie nawyku czytania

 

 


Sposoby realizacji celów:  

- lekcje edukacji polonistycznej

- samodzielna praca uczniów

- lekcja biblioteczna

 

 

Wyniki:

 

 

Klub Miłośników Książek

 

Klub Miłośników Matematyki

 

 

Najwięcej punktów w kwietniu otrzymali:

 

Bańkowski Michał, Cybulska Joanna, Dubiela Sandra, Kawecka Wiktoria, Kaza Wiktoria, Klawitter Marcelina, Rakowska Adrianna, Słońska Martyna, Walkiewicz Dominik, Wielgosz Jakub, Zawalich Dominik, Michalska Julia, Bielak Zuzanna, Borowska Emilia, Drosiński Cezary, Foryś Szymon, Gryń Borys, Kamińska Anna, Kardasz Zofia, Kaszecki Piotr, Krupa Igor,  Kruszyński Fabian, Mazur Julia, Rojek Patryk, Szostak Krystian, Tomczak Zofia, Węcka Marta, Partyka Natalia, Jędrzejak Małgorzata, Łątkowski Adam, Matla Maja, Siedlecki Bartosz

 

 

Najwięcej punktów w kwietniu otrzymali:

 

Bańkowski Michał, Cybulska Joanna, Gąsiorowski Aleksander, Kawecka Wiktoria, Słońska Martyna, Stasiak Karolina, Wielgosz Jakub, Bielak Zuzanna, Drosiński Cezary, Gryń Borys, Kardasz Zofia, Kaszecki,  Sieniek Julia, Tomczak Zofia, Węcka Marta, Kaniecka Julia, Kielar Michał, Stachurska Julia, Zając Oskar, Albrecht Oliwia, Chrzanowska Zuzanna, Jędrzejak Małgorzata, Jurkiewicz Zofia, Łątkowski Adam, Matla Maja, Śniadecki Oskar

 

 

Najwięcej punktów w marcu otrzymali:

 

Bańkowski Michał, Dąbrowska Oliwia, Kawecka Wiktoria, Kaza Wiktoria, Klawitter Marcelina, Rakowska Adrianna, Słońska Martyna, Zawalich Dominik, Bielak Zuzanna, Borowska Emilia, Gryń Borys, Kamińska Anna, Kardasz Zofia, Kaszecki Piotr,  Rojek Patryk, Sieniek Julia, Tomczak Zofia, Cielątkowska Agata, Dudkiewicz Julia, Kielar Michał, Polaczek Bartłomiej, Rutkowski Łukasz, Stachurska Julia, Zając Oskar, Albrecht Oliwia, Dąbrowska Antonina, Jędrzejak Małgorzata, Jurkiewicz Zofia, Łątkowski Adam, Matla Maja

 

 

Najwięcej punktów w marcu otrzymali:

 

Bańkowski Micha,ł Cybulska Joanna, Gąsiorowski Aleksander, Kaza Wiktoria, Słońska Martyna, Zawalich Dominik, Bielak Zuzanna, Foryś Szymon, Kamińska Anna, Kardasz Zofia, Krupa Igor, Mazur Julia, Rojek Patryk, Węcka Marta, Bednarek Antonina, Rutkowski Łukasz,  Matla Maja, Siedlecki Bartosz, Szramowski Kamil

 

 

Najwięcej punktów w lutym otrzymali:

 

Bańkowski Michał, Cybulska Joanna, Kawecka Wiktoria,  Klawitter Pola, Monczkowski Adam, Rakowska Adrianna, Stasiak Karolina, Świderska Zuzanna, Wielgosz Jakub,  Kardasz Zofia,  Mazur Julia, Bloch Nikola, Dudkiewicz Julia, Kielar Michał, Polaczek Bartłomiej, Stachurska Julia, Ulatowski Radosław, Więcław Bartosz, Albrecht Oliwia, Chrzanowska Zuzanna, Dąbrowska Antonina, Falkowski Hubert, Fidler Ola, Jabłońska Oliwia, Jędrzejak Małgorzata, Jurkiewicz Zofia, Kucharczyk Nadia, Kudełka Mateusz, Lachowicz Kaya, Łątkowski Adam, Marciniak Zuzanna, Matla Maja, Siedlecki Bartosz, Walkiewicz Paweł, Zgubińska Kalina

 

 

Najwięcej punktów w lutym otrzymali:

 

Bacza Julian, Bańkowski Michał, Cybulska Joanna, Kawecka Wiktoria, Kaza Wiktoria, Klawitter Marcelina, Klawitter Pola, Rakowska Adrianna, Słońska Martyna, Bielak Zuzanna, Drosiński Cezary, Foryś Szymon, Gryń Borys, Kamińska Anna, Kardasz Zofia, Kaszecki Piotr, Sieniek Julia, Tomczak Zofia, Goska Filip, Mikusek Wiktor, Stachurska Julia, Ulatowski Radosław, Więcław Bartosz,  Chrzanowska Zuzanna, Falkowski Hubert, Jurkiewicz Zofia, Łątkowski Adam, Matla Maja, Mitryniuk Paulina, Siedlecki Bartosz, Szramowski Kamil

 

 

Najwięcej punktów w styczniu otrzymali:

 

Dąbrowska Oliwia, Słońska Martyna, Wielgosz, Kamińska Anna, Kardasz, Cielątkowska Agata, Kielar Michał, Stachurska Julia, Ulatowski Radosław, Więcław Bartosz, Łątkowski Adam, Jędrzejak Małgorzata, Matla Maja

 

Najwięcej punktów w styczniu otrzymali:

 

Dąbrowska Oliwia, Gąsiorowski Aleksander, Kawecka Wiktoria, Kaza Wiktoria, Lagae Anna, Rakowska Adrianna, Stasiak Karolina, Foryś Szymon, Gryń Borys, Kamińska Anna, Kaszecki, Cielątkowska Agata,  Kielar Michał, Stachurska Julia, Ulatowski Radosław, Więcław Bartosz, Łątkowski Adam, Matla Maja, Siedlecki Bartosz

 

 

Najwięcej punktów w grudniu otrzymali:

 

Albrecht Oliwia, Bańkowski Michał, Borowska Emilia,  Cybulska Joanna,  Drosiński Cezary,  Falkowski Hubert, Foryś Szymon, Gąsiorowski Aleksander, Gryń Borys, Jurkiewicz Zofia, Kawecka Wiktoria, Kaza Wiktoria,  Kielar Michał, Kardasz Zofia, Klawitter Marcelina, Klawitter Pola, Lagae Anna,  Łątkowski Adam, Marciniak Zuzanna, Partyka Natalia, Niska Bianka, Polaczek Bartosz, Rakowska Adrianna, Rojek Patryk, Siedlecki Bartosz, Rutkowski Łukasz, Sieniek Julia, Słońska Martyna, Stasiak Karolina, Walkiewicz Paweł, Węcka Marta, Wielgosz Jakub, Zawalich Dominik.

 

 

Najwięcej punktów w grudniu otrzymali:

Bańkowski Michał, Cielątkowska Agata, Cybulska Joanna, Dudkiewicz Julia, Fidler Aleksandra,  Foryś Szymon, Gąsiorowski Aleksander, Gryń Borys, Kaniecka Julia, Kielar Michał, Mikusek Wiktor, Niska Bianka, Kawecka Wiktoria, Kaza Wiktoria,  Lagae Anna, Partyka Natalia, Polaczek Bartłomiej, Rakieć Damian, Rakowska Adrianna, Skórska Roksana, Stachurska Julia, Szostak Krystian.


Najwięcej punktów w listopadzie otrzymali:

 

Albrecht Oliwia, Bańkowski Michał, Bednarek Antonina, Bielak Zuzanna, Borowska Emilia,  Chrzanowska Zuzanna, Cielątkowska Agata, Cybulska Joanna,  Dąbrowska Oliwia, Falkowski Hubert, Foryś Szymon, Gąsiorowski Aleksander,  Kaniecka Julia, Kardasz Zofia, Kaźmierczak Jakub, Klawitter Marcelina, Klawitter Pola, Krupa Igor,  Kudełka Mateusz, Lagae Anna,  Łątkowski Adam, Mazur Julia, Pawelczak Kacper, Rakowska Adrianna, Sieniek Julia, Słońska Martyna, Stasiak Karolina, Walkiewicz Paweł, Węcka Marta, Zawalich Dominik
 


Najwięcej punktów w listopadzie otrzymali:

 

Bacza Julian, Bańkowski Michał, Bielak Zuzanna, Chrzanowska Zuzanna, Cybulska Joanna, Dąbrowska Oliwia,  Dubiela Sandra, Foryś Szymon, Fidler Aleksandra, Gąsiorowski Aleksander, Gryń Borys, Jędrzejak Małgorzata, Kamińska Anna, Kawecka Wiktoria, Kaza Wiktoria,  Matla Maja, Mitryniuk Paulina, Otlewska Kinga, Pawelczak Kacper, Rakieć Damian, Rakowska Adrianna, Słońska Martyna, Stasiak Karolina, Tomczak Zofia, Walkiewicz Paweł

 

 

Najwięcej punktów w październiku otrzymali:

 

Cielątkowska Agata, Chrzanowska  Zuzanna, Cybulska Joanna,  Falkowski Hubert, Foryś Szymon, Kawezka Wiktoria, Matla Maja, Monczkowski Adam, Rakowska Adrianna, Słońska Martyna, Sieniek Julia, Tomczak Zofia,  Stachurska Julia.

 


Najwięcej punktów w październiku otrzymali:

Bacza Julian, Bielak Zuzanna, Cielątkowska Agata, Chrzanowska  Zuzanna, Cybulska Joanna,  Dąbrowska Antonina, Drosiński Cezary,  Dudkiewicz Julia, Foryś Szymon,  Gąsiorowski Aleksander, Jędrzejak Małgorzata, Jurkiewicz Zofia, Kamińska Anna, Kaniecka Julia, Kawecka Wiktoria, Kaza Wiktoria, Kardasz Zofia, Kaźmierczak Wiktoria, Kielar Michał, Klawitter Marcelina, Klawitter Pola, Konsewicz Natalia, Krupa Igor, Kudełka Mateusz,  Łątkowski Adam, Matla Maja, Mazur Julia,  Mikusek Wiktor, Reszczyński Oliwier, Sieniek Julia, Stachurska Julia, Szostak Krystian, Tomczak Zofia, Węcka Marta, Wielgus Kacper.

 

 

 Testy:

 

 

KLUB MIŁOŚNIKÓW KSIĄŻEK

KLUB MIŁOŚNIKÓW MATEMATYKI

Kwiecień

zobacz test "Kubuś Puchatek"

 

 
Marzec

zobacz test "Mikołajek"

 

zobacz test

 

Luty

zobacz test "Karolcia"

 

zobacz test

 

Grudzień

zobacz test

 

zobacz test

 

Listopad


zobacz test


 


zobacz test

Październik

 

zobacz test

 

 

zobacz test

 

 

 

Realizatorzy projektu:

Renata Gerlach - nauczyciel, wychowawca klasy III d

Joanna Grządka - nauczyciel, wychowawca klasy III b

Michał Klain - nauczyciel bibliotekarz