WYNIKI

REGULAMIN MATEMATYCZNEJ LIGI ZADANIOWEJ KLAS IV-VI

w roku szkolnym 2016/17

1. Liga Zadaniowa to konkurs matematyczny, w którym może uczestniczyć każdy uczeń z klas IV – VI Szkoły Podstawowej nr 2 w Kwidzynie.

2. Biorą w niej udział uczniowie, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności matematyczne.

3. Konkurs przygotowywany i przeprowadzany jest osobno dla uczniów z każdego poziomu.

4. Wzięcie udziału w pierwszym etapie turnieju jest jednoznaczne z rozpoczęciem konkursu.

5. Każdy uczestnik losuje swój kod, którym będzie posługiwał się we wszystkich etapach, kod ten będzie znany tylko osobie zainteresowanej swoim wynikiem i nauczycielom matematyki.

6. Konkurs odbędzie się w czterech etapach, każdy po 45 minut.

7. Planowane terminy poszczególnych etapów:

• I etap październik 2016 r.

• II etap grudzień 2016 r.

• III etap luty 2017 r.

• IV etap kwiecień 2017 r.

8. Zadania z ligi różnią się od tych typowo lekcyjnych, rozwijają intelektualnie i pomagają w przygotowaniach do innych konkursów międzyszkolnych.

9. Podsumowanie konkursu odbędzie się na apelu.

ZAPRASZAMY DO RYWALIZACJI