POWRÓT

WYNIKI

 

2017/2018

 

Dwie osoby z każdego poziomu z najlepszymi wynikami będą reprezentować szkołę na konkursie wojewódzkim w Gdańsku. Kolejny etap Mistrza Słowa będzie dotyczył mitologii Parandowskiego.

 

klasy IV

liczba zdobytych punktów

Lp.

Uczeń

Kl.

punkty

1. Michał Bańkowski IVb 6

2.

Agata Chatys IVc 8

3.

Joanna Cybulska IVb 9

4.

Julia Dudkiewicz IVb 1

5.

Hubert Falkowski IVa 8

6.

Aleksandra Fidler IVa 7

7.

Aleksander Gąsiorowski IVb 6

8.

Amelia Kołodziej IVc 12
9. Amelia Kulin IVc 9
10. Maja Matla IVa 11
11. Marcel Opiela IVc 8
12. Martyna Poradowska IVc 9
13. Julia Stachurska IVb 6
14. Marta Węcka IVa 4


klasy V

liczba zdobytych punktów

Lp.

Uczeń

Kl.

ETAP I

II

III

razem

1.

NATALIA CZUCZA  

VB 51      
2.

ZUZANNA DOMKE

VB 50      

3.

KINGA DĄBEK

VC 29      
4. NINA DYKOWSKA VA 37      

5.

KORNELIA JANKOWSKA

VA 41      
6.

KALINA KASSNER 

VA 46      
7.

LAURA KIELAR

VA 36      
8.

WIKTORIA MIROSŁAW 

VA 45      
9.

ZUZANNA RENIECKA 

VB 42      
10.

JAKUB SCHREIBER

VB 43      
11.

KAMILA STEFANOWICZ 

VB 46      
12.

ANNA URBAŃSKA

VC 30      
13.

Zuzanna WOŹNIAK 

VC 28      

 

klasy VI

liczba zdobytych punktów

Lp.

Uczeń

Kl.

ETAP I

II

III

razem

1.

JULIA CZARNUCH   

VIA 54      
2.

BARTOSZ ĆWIK  

VID 39      
3.

NIKOLA KONOPACKA 

VID 51      
4.

AMELIA KUĆ  

VIB 51      
5.

JAGODA KWASNICKA  

VID 48      
6.

PAULA MUZOLF    

VIA 56      
7.

NATALIA PIOTROWSKA

VID 53      
8.

SZYMON PŁOCKI   

VID 37      
9.

ZUZANNA SOBIESKA   

VIB 48      
10.

AMELIA SOSNOWSKA  

VIB 52      
11.

ALEKSANDER STACHURSKI    

VIA 54      
12.

MILENA SZCZEPANIAK    

VIC 57      
13.

ANNA WIERCIAK     

VIB 44      
14.

AMELIA WITKOWSKA   

VIA 49      
15.

MICHAŁ ZIMNICKI     

VIA 58      

 

klasy VII

liczba zdobytych punktów

Lp.

Uczeń

Kl.

ETAP I

II

III

IV

razem

1.

KORNEL ARSZYŃSKI   

VIIC 72        
2.

DAGMARA CHRZANOWSKA    

VIIB 67        
3.

WERONIKA DĄCHÓR  

VIIB 72        
4.

KAROL DRYJER    

VIID 68        
5.

JULIA DUCHAŁA  

VIIB 76        
6.

CEZARY FALKOWSKI 

VIIB 69        
7.

ALEKSANDRA KOCOŃ   

VIIA 57        
8.

LAURA LEWANDOWSKA 

VIIA 70        
9.

DOMINIKA MATLA

VIIB 77        
10. OLIWIA MÓWIŃSKA  VIIA 66        
11.

MARIA OBREMSKA 

VIIC 68        
12.

NICOLA PIASEK 

VIIB 72        
13.

EMANUEL PUŁKA 

VIIC 72        
14.

ALEKSANDRA ROGACKA 

VIID 63        
15.

PAULINA SIEMIEŃSKA 

VIIC 75        
16.

WERONIKA TYNDA 

VIIC 63        
17.

ALEKSANDRA ULATOWSKA 

VIID 71        
18.

KAROLINA URBAŃSKA  

VIID 64        
19.

ANIELA WOLSKA  

VIIA 68        
20.

ALICJA ZIĘCIAK 

VIIA 68        

 

REGULAMIN

I ETAP

II ETAP

III ETAP

 

WYNIKI

ROZWIĄZANIE - TESTY

CIEKAWE LINKI

 

 
2016/2017   2015/2016   2014/2015   2013/2014
  2011/2012    2010/2011     2009/2010