POWRÓT

WYNIKI

 

klasy IV

liczba zdobytych punktów

Lp.

Uczeń

Kl.

punkty

1.

Hanna Lewandowska

4b 13p.
2. Piotr Wojciechowski 4b 9p.
3. Jakub Grodecki 4b 10p.
4. Cezary Kozera 4b  9p.


klasy V

liczba zdobytych punktów

Lp.

Uczeń

Kl.

ETAP I

II

razem

1.

Małgorzata Budnik

Vd 31p.    
2. Nina Karasiewicz Vd 28p.    
3. Robert Jaszewski Vb 27p.    
4. Oliwia Wichrowska Vb 27p.    
5. Iga Dykowska Va 26p.    
6. Julia Pazdan  Vb 25p    
7. Adam Święconek Vc 24p.    
8. Wiktor Rydel Va 24p.    
9. Nadia Czabaj Va 24p.    
10. Julia Szacht Vd 23p.    
11. Roksana Słońska Va 21p.    
12. Anastazja Graczkowska Vc 20p.    
13. Oliwia Szilakowska Vb 20p.    
14. Wiktoria Latoszewska Vc 18p.    
15. Klaudia Moczulska Vb 18p.    
16. Wiktoria Zep Vd 14p.    
17. Szymon Jeżowski Vd 13p.    

 

klasy VI

liczba zdobytych punktów

Lp.

Uczeń

Kl.

ETAP I

II

III

razem

1.

Hubert Falkowski

VIa 26p.      
2. Marta Węcka VIa 24.5p.      
3. Maja Matla VIa 22p.      
4. Weronika Leszczyńska VIb 13.5p.      
5. Nikola Birman VIc 17.5p.      
6. Martyna Poradowska VIc 18p.      
7. Amelia Kulin VIc 18.5p.      
8. Agata Chatys VIc 20.5p.      
9. Amelia Kołodziej VIc 21p.      

 

klasy VII

liczba zdobytych punktów

Lp.

Uczeń

Kl.

ETAP I

II

III

razem

1.

Jakub Pawłowski

VIIc 30p.      
2. Natalia Czucza VIIb 28.5p.      
3. Zuzanna Domke VIIb 27.5p.      
4. Martyna Kućmierowska VIIc 28,5p.      
5. Wiktoria Mirosław VIIa 20.5p.      
6. Kalina Kassner VIIa 19p.      
7. Martyna Jasińska VIIb 18p.      
8. Natalia Braun VIIb 17.5p.      
9. Anna Urbańska VIIc 17p.      
10. Julia Olpeter VIIb 17p.      
11. Zuzanna Łukiańczyk VIIa 16p.      
12. Marcel Kapica VIIa 11p.      

Jakub Pawłowski zrezygnował z udziału w finale ze względu na inny konkurs.

 

klasy VIII

liczba zdobytych punktów

Lp.

Uczeń

Kl.

ETAP I

II

III

razem

1.

Milena Szczepaniak

VIIIc 30p.      
2. Michał Arbart VIIIc 28p.      
3.

Maja Lupa

VIIIa 26p.      
4. Paula Muzolf VIIIa 25p.      
5. Amelia Witkowska VIIIa 21.5      
6. Amelia Sosnowska VIIIb 21p.      
7. Nikola Konopacka VIIId 19.5p.      
8. Natalia Piotrowska VIIId 19p.      
9. Amelia Kuć VIIIb 18p.      
10. Oliwia Chitruszko VIIIb 16.5p.      
11. Michał Zimnicki VIIIa 16p.      
12.

Aleksander Stachurski

VIIIa 15.5p.      
13. Bartek Falkowski VIIIb 12.5p.      
14. Anna Wierciak VIIIb 13p.      

 

REGULAMIN

I ETAP

II ETAP

III ETAP

 

WYNIKI

ROZWIĄZANIE - TESTY

CIEKAWE LINKI

 

 
2017/2018   2016/2017   2015/2016   2014/2015   2013/2014
  2011/2012    2010/2011     2009/2010