powrót
regulamin
I etap
II etap
III etap
najlepsi uczestnicy
ciekawe strony

 

WYNIKI TURNIEJU

 

Najwięcej punktów (43 p.) i I miejsce uzyskała Natalia Czucza kl. Vb. Pięć osób zdobyło 42 p.: Kornel Arszyński VIIc, Michalina Klain VIIb,  Natalia Piotrowska VId, Emilia Szramowska VIc i Kamil Szramowski IVa - zajęli oni II miejsce. Spośród tych uczniów najszybciej w każdym etapie zadania napisała Natalia Piotrowska. Jury konkursu w związku z tym postanowiło, że naszą szkołę w II Wojewódzkim Turnieju Czytelniczym "Mole Książkowe" mają prawo reprezentować Natalia Czucza i Natalia Piotrowska.

 

Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział w turnieju!

 

Lp.

Imię i nazwisko
(wg klas)

kl.

I etap
(maks. 15 p.)

II etap

(maks. 15 p.)

III etap
(maks. 15 p.)
razem
1. Oliwia Albrecht IVa 10 12 15 37
2. Patryk Rojek IVa 11 11 12 34
3. Kamil Szramowski IVa 13 14 15 42
4. Aleksander Gąsiorowski IVb 13 13 15 41
5. Julia Stachurska IVb 11 9 13 33
6. Dominik Walkiewicz IVb 10 10 13 33
7. Agata Chatys IVc 13 14 14 41
8. Zofia Kardasz IVc 12 14 15 41
9. Julia Sieniek IVc 10 8 8 26
10. Kornelia Jankowska Va 11 10 15 36
11. Marcel Kapica Va 5 10 11 26
12. Kinga Rogala Va 10 9 4 23
13. Dominika Styczyńska Va - - 11 11
14. Oliwia Wojciechowska Va - - 12 12
15. Natalia Czucza Vb 13 15 15 43
16. Michał Koc Vb 3 7 - 10
17. Jakub Schreiber Vb 5 - 14 19
18. Kinga Dąbek Vc - 9 - 9
19. Anna Urbańska Vc 13 14 11 38
20. Zuzanna Woźniak Vc 8 - - 8
21. Julia Czarnuch VIa 9 7 6 22
22. Aleksander Stachurski VIa 11 9 13 33
23. Amelia Witkowska VIa 12 14 - 26
24. Maciej Kowalski VIb 12 - - 12
25. Weronika Nikiel VIb 7 - - 7
26. Anna Wierciak VIb 12 - - 12
27. Alan Zamorowski VIb - 5 - 5
28. Julia Święconek VIc 14 13 14 41
29. Milena Szczepaniak VIc 13 13 15 41
30. Emilia Szramowska VIc 13 14 15 42
31. Emilia Gadecka VId 11 7 - 18
32. Nikola Konopacka VId 11 10 8 29
33. Jagoda Kwaśnicka VId 13 11 15 39
34. Natalia Piotrowska VId 14 13 15 42
35. Szymon Płocki VId 8 13 14 35
36. Laura Trzebiatowska VIIa 10 11 - 21
37. Aniela Wolska VIIa 9 7 12 28
38. Alicja Zięciak VIIa 9 9 5 23
39. Michalina Klain VIIb 13 14 15 42
40. Nicola Piasek VIIb 14 11 - 25
41. Kornel Arszyński VIIc 14 13 15 42
42. Dawid Nowak VIIc - 6 - 6
43. Maria Obremska VIIc 13 10 12 35
44. Emanuel Pułka VIIc 9 11 13 33
45. Paulina Siemieńska VIIc 12 10 11 33
46. Laura Woroniecka VIIc 8 10 - 18
47. Weronika Jabłońska VIId 5 12 11 28
48. Kalina Maliczenko VIId 13 12 - 25
49. Dominika Szuster VIId 10 12 13 35
50. Martyna Chodorowska   - - 11 11

 

GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!

 

wyniki 2016/2017  | 2015/16  |   2014/15  |  2013/14  |  2012/13  |  2011/12  |  2010/11   |  2009/10