WOJEWÓDZKI TURNIEJ CZYTELNICZY
„MOLE KSIĄŻKOWE”
DLA KLAS IV-VI

 w roku szkolnym 2016/17

  <<    regulaminI etapII etapIII etapwynikiciekawe strony


Witamy uczniów, którzy:

- lubią książki,

- chcą sprawdzić się w potyczkach językowych
i czytelniczych,

- dobrze posługują się pocztą elektroniczną
i Internetem

 

***

 

Najczęściej zadawane pytania

 


 

FINAŁ

 

      Finał turnieju odbył się 8 maja 2017 r. w naszej szkole. Wzięli w nim udział uczestnicy, którzy w trzech pierwszych etapach zdobyli największą liczbę punktów: Natalia Czucza, Amelia Graban, Kacper Król, Lena Łompieś, Oliwia Myszk, Hanna Nadolna, Hanna Perfikowska, Nina Raszke, Jakub Szymański, Julia Topolewska i Zuzanna Wera. Mogą oni używać zaszczytnego tytułu finalisty naszego turnieju. 

     Finał był bardzo emocjonujący. Sprawdzenie znajomości lektury i filmu "Awantura o Basię" zostało przeprowadzony za pomocą elektronicznego systemu do testów. Wszyscy uczestnicy wykazali się wspaniałą wiedzą i refleksem. Okazało się, że 2 uczestniczki mają najwyższą ilość punktów, więc o przyznaniu I miejsca zadecydował krótszy czas rozwiązania zadań.

 

Ostatecznie I miejsce zajęła Hanna Perfikowska, II - Lena Łompieś, a III - Natalia Czucza. Pozostali uczniowie otrzymali wyróżnienia. Pełną punktację można zobaczyć w zakładce WYNIKI.

   

     Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom serdecznie dziękujemy za udział w niełatwym, wieloetapowym turnieju. Gratulujemy zapału do czytania, poznawania ciekawej literatury, bardzo dobrej znajomości przeczytanych lektur i zapraszamy za rok.

    Dziękujemy bardzo również rodzicom naszych uczniów za pomoc w organizacji Finału i przygotowaniu poczęstunku.

 

 

zobacz wszystkie fotografie  |  test finałowy (z odpowiedziami)