III WOJEWÓDZKI TURNIEJ CZYTELNICZY
„MOLE KSIĄŻKOWE”
DLA KLAS VI-VIII

w roku szkolnym 2018/19

<<    regulaminI etapII etapIII etapwynikiciekawe strony

Witamy uczniów, którzy:

- lubią książki,

- chcą sprawdzić się w potyczkach językowych
i czytelniczych,

- dobrze posługują się pocztą elektroniczną
i Internetem

Najczęściej zadawane pytania

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w dotychczasowych zmaganiach i gratulujemy bardzo dobrej znajomości przeczytanych lektur. O wejściu do finału zgodnie z regulaminem zadecydowała ilość zdobytych punktów w trzech pierwszych etapach. Jury postanowiło zaprosić do ostatniego etapu 16 uczestników, którzy zdobyli min. 57 punktów (czyli ponad 70% z możliwych do zdobycia).

Są to: Anna Broniewicz, Bogna Czelewicz, Maria Filocha, Oskar Górecki, Weronika Jażdżewska, Rita Krawczyk, Marta Kryger, Jagoda Kwaśnicka, Martyna Maziarz, Julia Miernik, Hanna Perfikowska, Laura Szlaga, Alicja Tomasik, Dominika Wincek, Martyna Witusińska i Małgorzata Zielińska.

Finaliści otrzymali już ostatnie zadanie. Wstępnie planujemy, że finał odbędzie się w środę 24 kwietnia 2019 r. w naszej szkole (SP2 Kwidzyn, ul. Staszica 16). Podczas niego uczestnicy rozwiążą test ze znajomości lektury i podstawowych danych o jej autorce. Wyłoni on laureatów, a następnie odbędzie się wręczenie nagród i zakończenie konkursu.

O dokładnej godzinie i ewentualnych zmianach poinformujemy.