II WOJEWÓDZKI TURNIEJ CZYTELNICZY
„MOLE KSIĄŻKOWE”
DLA KLAS IV-VII

 w roku szkolnym 2017/18

  <<    regulaminI etapII etapIII etapwynikiciekawe stronyWitamy uczniów, którzy:

- lubią książki,

- chcą sprawdzić się w potyczkach językowych
i czytelniczych,

- dobrze posługują się pocztą elektroniczną
i Internetem

 

***

 

Najczęściej zadawane pytania

 


 

FINAŁ

 

      Finał turnieju odbył się 14 maja 2018 r. w naszej szkole. Wzięli w nim udział uczestnicy, którzy w trzech pierwszych etapach zdobyli największą liczbę punktów: Julia Bisewska, Bogna Czelewicz, Natalia Czucza, Kornelia Kryger, Marta Kryger, Magdalena Langkafel, Lena Łompieś, Hanna Perfikowska, Laura Plinska, Zofia Przyłucka, Weronika Rosanowska, Kinga Sinicka, Liwia Tobys, Martyna Witusińska i Małgorzata Zielińska. Mogą oni używać zaszczytnego tytułu finalisty naszego turnieju. 

 

     Finał był ciekawy i emocjonujący. Sprawdzenie znajomości powieści Małgorzaty Musierowicz "Wnuczka do orzechów" zostało przeprowadzone za pomocą elektronicznego systemu do testów. Wszyscy uczestnicy wykazali się wspaniałą wiedzą i refleksem.

 

    Informujemy, ze zwyciężczynią została Lena Łompieś, II miejsce zajęła Hanna Perfikowska, a III miejsce - Zofia Przyłucka.  Pozostali finaliści, w tym reprezentantka naszej szkoły Natalia Czucza z kl. Vb - otrzymali wyróżnienia. Gratulujemy! W zakładce WYNIKI można zobaczyć punktację.

 

 

zobacz pozostałe fotografie

   

     Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom serdecznie dziękujemy za udział w niełatwym, wieloetapowym turnieju. Gratulujemy zapału do czytania, poznawania ciekawej literatury, bardzo dobrej znajomości przeczytanych lektur i zapraszamy do ponownego udziału już niedługo - w nowym roku szkolnym.

    Dziękujemy bardzo również rodzicom naszych uczniów i pracownikom szkoły za pomoc w organizacji Finału i przygotowaniu poczęstunku.

 

Szkoły biorące udział w tegorocznym turnieju