IV WOJEWÓDZKI TURNIEJ CZYTELNICZY
„MOLE KSIĄŻKOWE”
DLA KLAS VI-VIII

w roku szkolnym 2019/20

<<    regulaminI etapII etapIII etapwynikiciekawe strony

Witamy uczniów, którzy:

- lubią książki,

- chcą sprawdzić się w potyczkach językowych
i czytelniczych,

- dobrze posługują się pocztą elektroniczną
i Internetem

Najczęściej zadawane pytania

TURNIEJ ZAKOŃCZONY - GRATULUJEMY!

Mimo trudności, związanych z trwającą pandemią, zakończyliśmy turniej. W tegorocznej edycji wzięło udział 96 uczestników z 57 szkół z całego województwa pomorskiego. Do finału zakwalifikowało się 17 uczestników (zobacz niżej), którzy mogą używać zaszczytnego tytułu finalisty naszego turnieju.

Finał turnieju odbył się 4 maja. Uczestnicy, tak jak dotychczas, znakomicie poradzili sobie z przygotowanymi zadaniami. Liczba zdobytych punktów pozwoliła na wyłonienie laureatów miejsc I-III, a pozostali uczestnicy, którzy wzięli udział w finale otrzymali wyróżnienia. Dokonania turniejowe można obejrzeć w zakładce WYNIKI. Serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że z książką w ręku nie dajemy się wirusowi. Nagrody i wyróżnienia zostaną przesłane drogą pocztową, kiedy tylko będzie to możliwe - prosimy o cierpliwość.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w naszej zabawie i zapraszamy za rok.

FINAŁ - NOWY TERMIN

Informujemy, że finał turnieju odbędzie się w poniedziałek 4 maja 2020 r. o godz. 15.30, jak zapowiadaliśmy - w formie on-line - tak jak w poprzednich etapach. Finaliści będą musieli wykazać się znajomością książki (oraz wiadomościami o autorce) "Powiem Julce" Krystyny Siesickiej.

Instrukcja

W poniedziałek 4.05.2020 r. punktualnie o godz. 15.30 odbierz swoją pocztę e-mail i kliknij na link, który zaprowadzi Cię na stronę z testem. Na wykonanie zadań będzie wyznaczony czas.

W razie pytań prosimy kierować je na konkursową pocztę: guzejoanna50@gmail.com

O ewentualnych zmianach poinformujemy.

FINAŁ - ZMIANA!

Jesteśmy zmuszeni zmienić wyznaczony termin. Finał turnieju odbędzie się w formie on-line. Finaliści rozwiążą test, tak jak w trzech pierwszych etapach. O nowym terminie poinformujemy wkrótce.

Zapraszamy do udziału w finale następujących uczestników:

Bartosz Bródka, Stanisław Frydrychowicz, Monika Gibas, Alicja Giermaniuk, Maja Góralska, Joanna Jastrzębska, Maja Jezierska, Jagoda Kwaśnicka, Patrycja Myszka, Patrycja Pajewska, Oliwia Sulewska, Laura Szlaga, Maja Szulc, Wiktoria Tomczyk, Marcelina Trzaska, Piotr Warchlewski i Martyna Witusińska.

Finaliści będą musieli wykazać się znajomością książki (oraz wiadomościami o autorce) "Powiem Julce" Krystyny Siesickiej. O dokładnej godzinie (albo ewentualnych zmianach) poinformujemy z odpowiednim wyprzedzeniem.