WOJEWÓDZKI TURNIEJ CZYTELNICZY
„MOLE KSIĄŻKOWE”
DLA KLAS IV-VI

w roku szkolnym 2016/17

<<    regulaminI etapII etapIII etapwynikiciekawe strony

Witamy uczniów, którzy:

- lubią książki,

- chcą sprawdzić się w potyczkach językowych
i czytelniczych,

- dobrze posługują się pocztą elektroniczną
i Internetem

Najczęściej zadawane pytania

FINAŁ

Finał turnieju odbył się 8 maja 2017 r. w naszej szkole. Wzięli w nim udział uczestnicy, którzy w trzech pierwszych etapach zdobyli największą liczbę punktów: Natalia Czucza, Amelia Graban, Kacper Król, Lena Łompieś, Oliwia Myszk, Hanna Nadolna, Hanna Perfikowska, Nina Raszke, Jakub Szymański, Julia Topolewska i Zuzanna Wera. Mogą oni używać zaszczytnego tytułu finalisty naszego turnieju.

Finał był bardzo emocjonujący. Sprawdzenie znajomości lektury i filmu "Awantura o Basię" zostało przeprowadzony za pomocą elektronicznego systemu do testów. Wszyscy uczestnicy wykazali się wspaniałą wiedzą i refleksem. Okazało się, że 2 uczestniczki mają najwyższą ilość punktów, więc o przyznaniu I miejsca zadecydował krótszy czas rozwiązania zadań.

Ostatecznie I miejsce zajęła Hanna Perfikowska, II - Lena Łompieś, a III - Natalia Czucza. Pozostali uczniowie otrzymali wyróżnienia. Pełną punktację można zobaczyć w zakładce WYNIKI.

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom serdecznie dziękujemy za udział w niełatwym, wieloetapowym turnieju. Gratulujemy zapału do czytania, poznawania ciekawej literatury, bardzo dobrej znajomości przeczytanych lektur i zapraszamy za rok.

Dziękujemy bardzo również rodzicom naszych uczniów za pomoc w organizacji Finału i przygotowaniu poczęstunku.

zobacz wszystkie fotografie  |  test finałowy (z odpowiedziami)