II WOJEWÓDZKI TURNIEJ CZYTELNICZY
„MOLE KSIĄŻKOWE”
DLA KLAS IV-VII

 w roku szkolnym 2017/18

<<      regulaminI etapII etapIII etapIV etapciekawe strony

 

Witamy uczniów, którzy:

- lubią książki,

- chcą sprawdzić się w potyczkach językowych
i czytelniczych,

- dobrze posługują się pocztą elektroniczną
i Internetem

 

***

 

Najczęściej zadawane pytania

 

 

 

Szkoła

Imię i nazwisko

I

II

III

I-III

Finał

Razem

maks. 22

 maks. 22

 

 

 

SP Ryjewo

Amelia Amernik

10

 15

 

 

 

 

SP2 Miastko

Agata Bagińska

15

 17

 

 

 

 

SP Licze

Sandra Bakierska

8

7

 

 

 

 

ZS-P Główczyce

Julia Bąkiewicz

14

 -

 

 

 

 

SP Chłapowo

Julia Bisewska

14

 20

 

 

 

 

SSP Kwidzyn

Filip Budyś

4

 18

 

 

 

 

SP Trumiejki

Amelia Bylicka

13

 -

 

 

 

 

SP Bożepole Wielkie

Maja Chojnacka

12

 15

 

 

 

 

SP Warcino

Bogna Czelewicz

17

 18

 

 

 

 

SP2 Kwidzyn

Natalia Czucza

19

 19

 

 

 

 

SP Obrzynowo

Mateusz Fedus

6

 10

 

 

 

 

SP Kłodawa

Stanisław Frydrychowicz

18

 20

 

 

 

 

SP 16 Gdynia

Ewa Furmańska

14

 16

 

 

 

 

SP Rekowo Górne

Natalia Giermek

12

 19

 

 

 

 

ZS-P Główczyce

Aleksandra Godnicz

-

19

 

 

 

 

SP Kłodawa

Amelia Graban

15

 17

 

 

 

 

SP Obrzynowo

Maksymilian Grzędziszewski

8

 13

 

 

 

 

SP Węsiory

Justyna Hinz

12

 15

 

 

 

 

PSP Lubichowo

Julia Jakubowska

15

 18

 

 

 

 

SP Węsiory

Karolina Jereczek

13

15

 

 

 

 

SP Nebrowo Wielkie

Wiktoria Jerzyk

12

 17

 

 

 

 

SP Szczodrowo

Martyna Karasek

4

 8

 

 

 

 

SP Leśniewo

Weronika Kos

13

 21

 

 

 

 

SP Licze

Amelia Kowalska

17

 19

 

 

 

 

SP5 Tczew

Antonina Kruszyńska

9

 9

 

 

 

 

SP1 Czersk

Kornelia Kryger

14

 20

 

 

 

 

SP1 Czersk

Marta Kryger

15

 20

 

 

 

 

SP Janowo

Dagmara Krzymowska

13

 19

 

 

 

 

SP6 Kwidzyn

Agnieszka Kubieniec

15

 18

 

 

 

 

SP6 Kwidzyn

Agata Kulpa

13

 18

 

 

 

 

SP Morzeszczyn

Dominik Kulpa

12

 20

 

 

 

 

SP 16 Gdynia

Karol Labun

14

 18

 

 

 

 

ZKiW Koczała

Magdalena Langkafel

18

 18

 

 

 

 

PSP Mirotki

Patrycja Langowska

13

 16

 

 

 

 

ZS Brzeźno Szlacheckie

Natalia Lemanczyk

14

 17

 

 

 

 

SP Mirotki

Sylwia Lepak

9

 21

 

 

 

 

SP5 Kwidzyn

Lena Łompieś

21

 22

 

 

 

 

SP Miszewo

Dawid Machalewski

7

 -

 

 

 

 

SP Czarne Dolne

Wiktoria Mateńka

8

 18

 

 

 

 

SP2 Kartuzy

Zuzanna Miłejko

14

 19

 

 

 

 

SP Morzeszczyn

Agata Muszyńska

9

 11

 

 

 

 

ZSiP Miłoradz

Alicja Nawrocka

15

 21

 

 

 

 

ZS-P Kmiecin

Julia Nurczyk

11

 19

 

 

 

 

ZS-P Ciekocino

Anita Orzechowska

12

 -

 

 

 

 

SSP Kwidzyn

Hanna Perfikowska

21

 19

 

 

 

 

SP2 Kwidzyn

Natalia Piotrowska

16

 19

 

 

 

 

SP Chłapowo

Laura Plinska

16

 21

 

 

 

 

SP2 Prabuty

Zofia Przyłucka

19

 19

 

 

 

 

SP Miszewo

Izabela Ptach

13

 18

 

 

 

 

SP5 Kwidzyn

Łucja Radomińska

16

 15

 

 

 

 

SP Kłodawa

Weronika Rosanowska

19

 19

 

 

 

 

SP Janowo

Amelia  Sadowska

13

 18

 

 

 

 

SP Lubichowo

Dominik Segar

16

 17

 

 

 

 

SP4 Kwidzyn

Kinga Sinicka

18

 20

 

 

 

 

SP5 Tczew

Jan Skoworotko

12

 -

 

 

 

 

SP Ryjewo

Zuzanna Słupczyńska

10

 15

 

 

 

 

ZS-P Ciekocin

Julia Staniszewska

10

 6

 

 

 

 

ZSiP Miłoradz

Amelia Strzelecka

15

 18

 

 

 

 

SP Niezabyszewo

Aleksandra Swiątek Brzezińska

8

 17

 

 

 

 

SP Rekowo Górne

Laura Szlaga

16

 17

 

 

 

 

ZS Brzeźno Szlacheckie

Milena Świątek-Brzezińska

16

 18

 

 

 

 

SP Trumiejki

Klaudia Tchórz

13

 17

 

 

 

 

ZKiW Koczała

Natalia Tejchman

15

 15

 

 

 

 

SP2 Kartuzy

Liwia Tobys

18

 18

 

 

 

 

SP Warcino

Alicja Tomasik

16

 15

 

 

 

 

SP Rakowiec

Julia Topolewska

12

 17

 

 

 

 

SP Kłodawa

Klaudia  Traczyk

14

 19

 

 

 

 

SP Czarne Dolne

Zuzanna Truszczyńska

8

 18

 

 

 

 

SP10 Słupsk

Michał Węc

12

 -

 

 

 

 

SP4 Kwidzyn

Martyna Witusińska

18

 20

 

 

 

 

SP Nebrowo Wielkie

Natalia Wojda

12

 17

 

 

 

 

SP10 Słupsk

Anna Wróblewska

13

 19

 

 

 

 

SP Leśniewo

Monika Zaklikowska

17

 18

 

 

 

 

SP2 Prabuty

Małgorzata Zielińska

21

 18

 

 

 

 

SP Niezabyszewo

Klaudia Zylka

8

 19

 

 

 

 


ARCHIWUM TURNIEJU