• ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA
     • ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

     • W czwartek 27.04.2023 r. uroczystym apelem w sali gimnastycznej uczciliśmy zbliżającą się rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Apel przygotowali uczniowie klasy VIc pod kierunkiem pani Jolanty Obód.

    • SUKCESY W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM „W MGNIENIU OKA”
     • SUKCESY W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM „W MGNIENIU OKA”

     • Organizatorem XVI Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pt. „W mgnieniu oka” jest Szkoła Podstawowa nr 34  z Oddziałami Integracyjnymi im. Leonida Teligi w Gdyni. W tym roku po raz kolejny patronat honorowy nad konkursem objął Wojewoda Pomorski Pan Dariusz Drelich. Podobnie jak w ubiegłych latach patronat honorowy nad konkursem sprawuje także Pomorski Kurator Oświaty Pani Małgorzata Bielang oraz Prezydent Miasta Gdyni  Pan Wojciech Szczurek.
      Do rywalizacji konkursowej zgłoszono 725 prac, ogółem w konkursie wzięło udział blisko 350 osób z całego województwa pomorskiego w tym m.in.: Gdyni, Gdańska, Sopotu, Rumii, Wejherowa, Tczewa, Pucka, Kościerzyny, Kartuz, Kwidzyna, Słupska, Lęborka, Malborka i wielu mniejszych miejscowości naszego województwa.
      Tegoroczny konkurs przebiegał w 3 etapach: I - etap szkolny, II – etap powiatowy i III etap – wojewódzki. W etapie szkolnym wzięli udział i zakwalifikowali się do etapu powiatowego uczniowie: Aleksandra Balsam kl. VIIId, Nina Karasiewicz kl. VIIId, Julia Piasek kl. VIIIc, Jan Siejakowski kl. VIc. Miło nam poinformować, że laureatkami etapu powiatowego w kategorii klas VII-VIII zostały uczennice Aleksandra Balsam, która zajęła I miejsce za pracę „Drzewna strzała” i Julia Piasek kl. VIIIc – II miejsce za pracę  „Drzewo marzeń”. Gratulujemy! Wyniki etapu powiatowego - zobacz.
      W tym roku szkolnym ponownie konkurs został wpisany na listę kuratoryjną konkursów artystycznych, a laureaci etapu powiatowego i wojewódzkiego zyskają dodatkowe punkty na świadectwie klas 8. 

      Poniżej można obejrzeć prace naszych uczniów.

    • POLA NADZIEI
     • POLA NADZIEI

     • 23 kwietnia jak co roku wzięliśmy udział w akcji charytatywnej "Pola Nadziei", w czasie której zbieraliśmy pieniążki na kwidzyńskie hospicjum. Kwestowaliśmy na deptaku oraz przed Parafią Miłosierdzia Bożego. Wszyscy spisali się na medal. Dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom za wsparcie w czasie akcji. Warto pomagać!

    • OLIMPIADA SPORTOWA KLAS V
     • OLIMPIADA SPORTOWA KLAS V

     • W piątek 21.04.23 w naszej szkole odbyła się Olimpiada Sportowa klas V pod hasłem "W zdrowym ciele zdrowy duch" w ramach, której rozegrany został mecz w piłkę ręczną między klasą Va (sportową) i Vb.
      Swoich uczniów wspierały wychowawczynie Pani Jolanta Obód oraz Pani Joanna Guze. Przybyli również rodzice i dziadkowie aby kibicować swoim pociechom. 
      Mecz był niezwykle emocjonujący. Zawodnicy obu drużyn wykazali się ogromnym hartem ducha i wolą walki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 10:5 dla klasy Va. Ogromne brawa dla obu klas
      Jednak to nie wynik był najistotniejszy w tych rozgrywkach. To te emocje, ta radość, ten wspólnie spędzony czas, a przede wszystkim uśmiech na twarzach dzieciaków, to największa nagroda dla nas nauczycieli. 


      Monika Zimnicka
      Regina Żuk
      Magdalena Arendt

    • WOJEWÓDZKIE FINAŁY BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
     • WOJEWÓDZKIE FINAŁY BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH

     • W czwartek 20.04.23 r. nasi uczniowie: Julka Dołgań, Łucja Kasztelan i  Janek Siejakowski wzięli udział w Wojewódzkich Finałach Biegów Przełajowych, które odbyły się w Gdyni. Reprezentowali oni naszą szkołę i powiat kwidzyński. W czasie zawodów w  każdej kategorii wiekowej startowało około 100 zawodników z całego województwa pomorskiego. A to wyniki naszych utalentowanych biegaczy: Łucja zajęła 20 miejsce, Julia była na mecie 46, a Janek uplasował się na 35 pozycji.
      Gratulujemy Wam wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

    • KONKURS PLASTYCZNY "AUTYZM - NIE OCENIAJ POZNAJ"
     • KONKURS PLASTYCZNY "AUTYZM - NIE OCENIAJ POZNAJ"

     • 20 kwietnia 2023 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny "Autyzm – nie oceniaj poznaj!”. Konkurs został zorganizowany w ramach Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Skierowany był do uczniów klas IV-VIII naszej szkoły.

      Wyniki konkursu:
      I miejsce - Lena Marszałkowska kl. VIb, Maja Jacak kl. VIb
      II miejsce - Jakub Łubiński kl. Va, Lena Len kl. Va
      III miejsce - Roksana Borowska kl. Va, Fabian Ćwikliński kl. IVb

      Wyróżnienia: Mikołaj Świerczyński kl. VIc, Marcel Lehle kl. Va, Nikola Uścinowicz kl. Va, Marta Balmas kl. Va, Szymon Kołakowski kl. Va, Krystian Czarnecki kl. VIIb, Nadia Palczewska kl. VIa, Karolina Ropińska kl. IVb.

    • AKCJA "NAJDŁUŻSZY RYSUNEK NA TOBIASZKA RATUNEK"
     • AKCJA "NAJDŁUŻSZY RYSUNEK NA TOBIASZKA RATUNEK"

     • W dniu 18.04.2023 r. nasza szkoła przyłączyła się do akcji charytatywnej "Najdłuższy rysunek na Tobiaszka ratunek", która ma na celu zbiórkę pieniężną dla chorego Tobiaszka Szyszko. Uczniowie i nauczyciele malowali, rysowali, pisali życzenia zdrowia dla chorego chłopca. Na obrazkach znajdowało się serduszko lub imię Tobiasz albo życzenia. Wszystkie obrazki zostaną połączone przez organizatorów akcji, po czym utworzą najdłuższy obrazek dla Tobiego (połączony rozłożony obrazek zostanie uwieczniony nagraniem z drona).

      http://www.nadziejadladzieci.pl/tobiaszek

      Zobacz relację filmową.